Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Brda + plyn = antipolution fault?


fox111fox

Recommended Posts

Je jasne, ze nieco nieje ok. Chod s tym na diagnostiku a hned budes mudrejsi.

To shark734: Hm, som to bol schvalne teraz vyskusat a nic mi to nepise. Kludne mozem stat na brzde, pridavat plyn, po pusteni brzdy sa auto rozbehne. To iste aj ked idem a zacnem pridavat plyn a brzdit. Sice mam automat ale v tomto by az taky rozdiel nemal byt. Preco by to podla teba malo byt normalne?

[upravil dne 6.12.10 09:41 DanculD]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

třeba to nic nebude, mně se zase při startování v těch mrazech vracel pozdě pastorek, taky už jsem chtěl vyndávat startér ale po dvou hodinách v garáži to přestalo ted už zase parkuju pod přístřeškem jako předtím a všechno funguje jak má, hold tohle počasí je pro auto velkej záhul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je jasne, ze nieco nieje ok. Chod s tym na diagnostiku a hned budes mudrejsi.

To shark734: Hm, som to bol schvalne teraz vyskusat a nic mi to nepise. Kludne mozem stat na brzde, pridavat plyn, po pusteni brzdy sa auto rozbehne. To iste aj ked idem a zacnem pridavat plyn a brzdit. Sice mam automat ale v tomto by az taky rozdiel nemal byt. Preco by to podla teba malo byt normalne?

[upravil dne 6.12.10 09:41 DanculD]

Ale ty máš automat. To je něco jiného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Niektore auta maju, co som aspon skusal par, ak sa stlaci brzda tak automaticky odpoji plyn, ale to uz musi byt plyn elektronicky myslim :)

Takze je mozne ze aj v tomto pripade to tak je a proste to PP hlasi, to je cele

No s takymi autami uz neni taka sranda ;)

[upravil dne 6.12.2010 15:47 Y2K]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze je to normalne, okej dakujem, a pre tych ktorim bolo divne ze som brzdil a zaroven drzal plyn:

Mal som problemy s novymi brzdami. Vytvorila sa mi na nich taka blizsie neidentifikovatelna sklovina, mechanik mi tvrdil ze sa to obcas na novych brzdach vyskytne ak clovek malo brzdi. Tak mi odporucil ich znova poriadne prebrzdit a ze to potom bude brzdit dobre. A ku mojmu udivu mal pravdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...