Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nefunkční zadní stěrač a problém s osvětlením SPZ...


jan.tesarcik

Recommended Posts

Zdravím,

mám dva menší, ale docela zásadní problémy... Mám jít za měsíc na STK a fakt se mi tam nechce navíckrát...

1) Při otočení klíčku do první, druhé i třetí, startovací polohy se mi rozsvítí osvětlení SPZ (tedy i po nastartování). Jakmile zapnu světla, osvětlení zhasne, teda jen skoro - po zastínění žárovky je vidětm, že vlákno žárovky nepatrně svítí... Netušíte, co to může být? Kostra? Relátko?...

2) Při stírání zadního stěrače se stěrač občas sekne a stojí, když s ním trochu zahýbu, rozjede se... Ale teď se mi sekl asi nadobro, při otočení páčky u volantu neslyším ani ono \"sepnutí\"... Stěrač zůstal zhruba v třetině své dráhy... Poradíte?

Zkoušel jsem hledání ve starších vláknech, ale nic se mi nepodařilo najít... Díky moc za rady!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Najskor by som skontroloval vodice v prechodke karoseria-zadne dvere. Vodice sa obcas lamu. :(

Osvetleniu zrejme chyba kostra, mozno aj stieracu.

Ked som kupil auto,nesiel mi zadny stierac. Stacilo vybrat cyklovac (modre rele), ocistit konektory a zas bolo vsetko OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...