Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co rikate na moji novou kapelu??


Dadadavid

Recommended Posts

Tak se taky připojím protože i já se věnuju tomuhle koníčku celkem dost dlouho a musím říct že to zas tak špatný není,každý nějak začíná i když by ses měl do těch bicích trochu \"vopřít\" ale třeba se to časem zlepší.Naše kapela je zaměřena taky na 70tá léta neboť jsme tím odkojený a mám tu i jednu starší nahrávku z jedné akce kde sme si dovolili zahrát Ozzyho a jeho pana Krauliho:D ale bohužel náš vokalista byl silně nachlazen což je na jeho projevu dost znát:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se taky připojím protože i já se věnuju tomuhle koníčku celkem dost dlouho a musím říct že to zas tak špatný není,každý nějak začíná i když by ses měl do těch bicích trochu \"vopřít\" ale třeba se to časem zlepší.Naše kapela je zaměřena taky na 70tá léta neboť jsme tím odkojený a mám tu i jednu starší nahrávku z jedné akce kde sme si dovolili zahrát Ozzyho a jeho pana Krauliho:D ale bohužel náš vokalista byl silně nachlazen což je na jeho projevu dost znát:)

To zni celkem dost luxusne :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zpěv bývá obvykle nejslabším článkem kapel. Sice k němu není v podstatě nic potřeba, ale v tom je to zrádné. Na lidský hlas je navíc ucho nejcitlivější a nejkritičtější. Největším problémem zpěváků je pak to, že v podstatě netrénují - poctivý bubeník do toho mlátí 2 hodiny denně, kytarista drnká podobně, ale zpěvák většinou spoléhá na to, že to zpívá samo - což je obrovský omyl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zpěv bývá obvykle nejslabším článkem kapel. Sice k němu není v podstatě nic potřeba, ale v tom je to zrádné.

Ano, často to bývá tak, že zpěvákem se stane ten, kdo neumí na nic hrát, ale patří do party.

Dadadavid? Ad elektronické bicí - neviděl jsem na ně nikoho hrát na koncertech a trénovat s jinýma škopkama, než budu mít na koncertě bych asi nedoporučoval. Nebylo by lepší koupit třeba nějaký mírně jetý ak. Sonory?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zpěv bývá obvykle nejslabším článkem kapel. Sice k němu není v podstatě nic potřeba, ale v tom je to zrádné.

Ano, často to bývá tak, že zpěvákem se stane ten, kdo neumí na nic hrát, ale patří do party.

Dadadavid? Ad elektronické bicí - neviděl jsem na ně nikoho hrát na koncertech a trénovat s jinýma škopkama, než budu mít na koncertě bych asi nedoporučoval. Nebylo by lepší koupit třeba nějaký mírně jetý ak. Sonory?

Ja nemyslim na koncerty,tam se to poladi rpes mikrofony a pult,ale do studia a na doma :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dadadavid: na klávesy jsem bušil asi 7 let, končil jsem sólem od Oldfielda... Na tom videu je vidět, že máš problém se zorientovat v rytmu, zrovna titanic není těžký a přitom je dost známý... :roll

[upravil dne 5/12/2010 21:31 Pata]

No to se ti zda,ten rytmus neni problem drzet,ale kdyz mas mezitim nastavovat prechody,delay,reverb atd...tak uz je to slozitejsi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak myslim,ze pro zpevaka dela dost taky aparatura,ale kdyz ma mikrofon za 350 a dvacet let stary kombo,tak to je znat :D ted mu pujcim svuj mikrofon a jeste asi efektor pro ozvenu a uvidime co to zmeni :D

To jsi na omylu. Co zpěvák nezazpívá, to aparatura nedožene. Pokud někdo slejzá, nedotahuje, prostě zpívá falešně, mikrofon s tím nemá co společného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dadadavid: kdybych to nedělal... :roll když s tím máš problém, tak zůstaň u nejjednoduššího. Není nic horšího, než chtít všechno a pořádně neudělat nic...

Přehraj si to a netvrď mi, že to není žádná sláva...

[upravil dne 5/12/2010 21:38 Pata]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak myslim,ze pro zpevaka dela dost taky aparatura,ale kdyz ma mikrofon za 350 a dvacet let stary kombo,tak to je znat :D ted mu pujcim svuj mikrofon a jeste asi efektor pro ozvenu a uvidime co to zmeni :D

To jsi na omylu. Co zpěvák nezazpívá, to aparatura nedožene. Pokud někdo slejzá, nedotahuje, prostě zpívá falešně, mikrofon s tím nemá co společného.

Ok tak díky,ze jsi me z toho omylu vyvedl :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dadadavid: kdybych to nedělal... :roll když s tím máš problém, tak zůstaň u nejjednoduššího. Není nic horšího, než chtít všechno a pořádně neudělat nic...

Přehraj si to a netvrď mi, že to není žádná sláva...

[upravil dne 5/12/2010 21:38 Pata]

No tak se koukni jeste na tohle a rekni,v cem mam problem zde... http://www.stream.cz/video/425820-klavesy-pearl-harbour

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslouchám to na notebooku, takže repráčky naprd, ale když je i na tom slyšet, kdy zpěvák ujede, tak je to fakt průser. Prostě schová se leccos, ale tohle ne. Hall tomu leckdy pomůže, je hodně milosrdný, ale taky ne všemocný, pokud nezpíváš gregoriánský chorál, nemůžeš do toho nacpat dozvuk jak v katedrále.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...