Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Aké Devil, Angel Eyes svetlá na 206-ku


lacek206

Recommended Posts

Nazdar pánové, kto má skúsenosti s Devil, Angel Eyes svetlami na 206-ku ? Mám konkrétné modely vybraté len potrebujem vedieť aký je rozdiel medzi sériovými a Devil Eyes prípadne Angel Eyes svetlami ? Mám na mysli svietivosť, funkčnosť nastavenia elektrického sklonu svetla, pasovateľnosť na vozidlo atď, atď... A ako je to s káblami a konektormi na pripojenie ku kábeláži vozidla ? Prosťe všetky klady a zápory Devil Eyes, Angel Eyes svetiel oproti sérii :)

Tu sú tie spomínané modely svetiel :

http://www.angeleyes.sk/85/0/0/detail/42/%E8%EDre+svetl%E1+Angel+Eyes+206+pre+p%F4v.+%9Eiarovky+H7.html

http://www.angeleyes.sk/85/0/0/detail/201/206+%E8%EDre+svetl%E1+Devil+Eyes.html

http://www.angeleyes.sk/85/0/0/detail/988/206+cire+svetla+Devil+Eyes+s+led+smerovkou.html

[upravil dne 4/12/10 16:02 lacek206]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mám angel eyes pasujou bez problému záleží co máš v autě ted já tam měl H4 a angel jsou H7+H7 takže všechny kabely pasovaly akorát pod volant se muselo dát jedno relátko které při rossvícení dálkových nechá svítit i potkávaci to svede každý eletrikář. Jinak svítivost spokojenost protože tam mám v čočce xenony 6000 K :D. Ale s obyč žárovkou se mi zdálo že to svítilo hůře. Nejsou to přeci jenom originální světla takže to s norm. žárovnkou nikdy nebude svítit lépe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Tak ak my ešťe niekto poradí budem rád nechcem kúpiť blbosť tak preto neviem na 100% či Angel Eyes alebo Devil Eyes A ak by niekto poradil konkrétny model tak pre info mám 5/2003 (2 x H7) v elektike svetlá, farba vozidla šedá metalíza, môžeťe pridať aj odkazy na stránky neni problém Dikes za pomoc pri výbere !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 10 měsíců později...

Čo hovoríte na AngelEyes od výrobcu SONAR...má to tu niekto ? Potrebujem vedieť či sa to oplatí kupovať, či to má aj kvalitu patričnú po všetkých stránkach, jednoducho povedané či áno alebo nie pre značku SONAR...??? Poprosím tých čo ich majú alebo počuli o nich od iných nech napíšu recenziu, ďakujem, možno my to pomôže k výberu svetiel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, zda ti to pomůže, ale moje zkušenost na 106 s AE byla ta, že to sice vypadalo zdálky pěkně, ale zblízka to nelícovalo(jiné zakřivení světla oproti kapotě) a hlavně to svítilo totálně na prd. Takže já je ve 14-denní lhůtě vrace. A žárovky tam byli OSRAM Nightbreaker.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám sonar od 307. svítí o dost lépe než origo světla od valea. ale jinak strašné problémy. nejdou manuálně doštelovat, lícovat lívovaly. ale teď se mi tam vytočili nějakým způsobem čočky.. já už bych do Sonaru nešel..

Ale nevím jak je to u 206 píšu o světlech z 307.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...