Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Budiky/Cidlo Peug.406 /rv96


KapriQ

Recommended Posts

jj stav km je zapsan v budicich, pry by snad melo jit prepajet pamet ze starych budiku a pak by ukazovaly stare km (jsou to SMD soucastky, takze to chce nejakou zkusenost s touhle technologii). Pres diag to zmenit nelze.

Cidlo teploty oleje by nemel byt problem, v olejove vane nebo bloku motoru pobliz oil filtru by mel byt otvor pro nasroubovani cidla, mohl by byt i pripraveny konektor, jen pripojit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Ahoj, tak dneska jsem zapojil nové budíky s otáčkoměrem a všechno funguje až na ten otáčkoměr:). Nevíte někdo čím by to mohlo být? Nebo nemáte někdo obrázek kde je vlastně to čidlo otáček abych ho mohl zkontrolovat? Když už jsem koupil ty budíky tak bych byl rád kdyby to fungovalo všechno. díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zdravim, tak opět se vracim k tématu. Pořád mi nefunguje ten otáčkoměr :(, tak bych se chtěl zeptat zda nevíte jak otáčkoměr zprovoznit. Někde jsem četl, že signál je brán ze snímače na klikové hřídeli a přiváděn do řídící jednotky. Nevíte někdo jaké piny to jsou, nebo jak ten otáčkoměr zprovoznit? Budu rád za každou radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Chtěl bych vyměnit budíky v mé P406 r.v. 2003 ( tudíž jeden konektor ), mám budíky bez měřáku teploty oleje a chci se zeptat, jestli když vyměním za budíky, které mají budík na teplotu oleje, tak jestli bude fungovat. Dále bych se chtěl zeptat, jak je to s najetými kilometry, jestli zůstanane původní stav ( dle mého by měl, protože je uložen v BSI a na budíkách je jen vysvícen na displeji ). A poslední věc, když mám přes Dia nastaven servisní interval na 15 000 km, tak jestli také zůstane zachován.

Děkuji za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...