Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Spotřeba 2.00 HDI


vrtulnik76

Recommended Posts

mam auto cca 3 tydny a od prvního tankovani do ted mam spotrebu v Praze 10 litrů. Zezacatku se to drzelo cca na 8.5 - 9 ale ted v tech mrazech - pred kazdou jízdou rozmrazovani a ometani auta to vyskocilo na 10 :o

vcera jsem tankoval plnou az po hrdlo a pridal aditiva (vif) tak uvidim jak na tom budu jestli bude nějaké zlepseni....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám dlouhodobou (12 000 km) kombinovanou spotřebu cca 6.2 - je to denně cca 60 km půl okresky, půl město.

Když jsem jel v létě do Maďarska, tak v 5 lidech a totálně narvaném kufru na 500km spotřeba 5.1 litru (jízda podle předpisů na tempomat - 50/90/130), což mě docela mile překvapilo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám dlouhodobou (12 000 km) kombinovanou spotřebu cca 6.2 - je to denně cca 60 km půl okresky, půl město.

Když jsem jel v létě do Maďarska, tak v 5 lidech a totálně narvaném kufru na 500km spotřeba 5.1 litru (jízda podle předpisů na tempomat - 50/90/130), což mě docela mile překvapilo...

To chce foto.Jinak neverim:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci jakou máte teď v zimě spotřebu mám auto první zimu jezdím ráno 10 km do práce a mám na cestě 12 semaforů na kterých skoro vždy stojím i ráno auto se zahreje ale podle PP mam spotřebu 9,8 l :myslim ale jak vyjedu mimo mesto jde to dolu na 6,6 l

Jinak,Tomasi,to nemas spatne.Ja ted zacinam jezdit pop meste a pocitam ze se taky dostanu na cca 8-9 litru.A zas je rozdil kdyz mas tolik semaforu a napriklad ja ve meste nemam snad zadny.Takze neni to az tak spatny.Pockame na dalsi prispevky ale pocitam ze hodne lidi to bude mit takhle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci jakou máte teď v zimě spotřebu mám auto první zimu jezdím ráno 10 km do práce a mám na cestě 12 semaforů na kterých skoro vždy stojím i ráno auto se zahreje ale podle PP mam spotřebu 9,8 l :myslim ale jak vyjedu mimo mesto jde to dolu na 6,6 l

jezdím jen 4km tam a 4 zpět, ručka teploměru se teď při minus 10 ani nezvedne...,samý semafor, víc než trojku rychlost nedám...,počítám,že si kolem 8mi vezme...,(nemám počítač):myslim

[upravil dne 4/12/10 10:31 ozzy56]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci jakou máte teď v zimě spotřebu mám auto první zimu jezdím ráno 10 km do práce a mám na cestě 12 semaforů na kterých skoro vždy stojím i ráno auto se zahreje ale podle PP mam spotřebu 9,8 l :myslim ale jak vyjedu mimo mesto jde to dolu na 6,6 l

jezdím jen 4 tam a 4 zpět, ručka teploměru se teď při minus 10 ani nezvedne...,počítám,že si kolem 8mi vezme...,(nemám počítač):myslim

Ale v tom pripade nemas 100kW a 407:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem jezdil delší trasy, můj rekord bylo 4,3l/100km na trase asi 160km (okresky, město). Teď je kombinace Praha + dálnice asi 6,5l.

Když jedeš umírněným stylem - a hlavně zbytečně nebrzdíš (ideální cestovka na okreskách tak 110), dostaneš se na úžasnou spotřebu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem jezdil delší trasy, můj rekord bylo 4,3l/100km na trase asi 160km (okresky, město). Teď je kombinace Praha + dálnice asi 6,5l.

Když jedeš umírněným stylem - a hlavně zbytečně nebrzdíš (ideální cestovka na okreskách tak 110), dostaneš se na úžasnou spotřebu ;)

to by mě zajímalo když tu píšeš desetinky,jak chceš jezdit s tou GL450...to chci vidět :D (jasně až na ni ušetříš)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak som po citani prispevkov zmeral aj ja spotrebu. Kedze bola po ceste z Polska na Slovensko a cesty naprd, isiel som podla predpisov a slusne. Tu je dokaz ze slusna jazda (aj ked ma to uz niekedy nasieralo) je ekonomicka. Podotykam ze dialnicny usek bol 12km, isiel som po normalnych cestach a prechadzal 3 vacsie mesta (okrem mrte dedin). Bez tempomatu. Vysledok ma prekvapil. Pred horskym priechodom (serpentiny stale dvojka trojka). 4,9l pod blokom 5,0l. :papa

post-21542-14109613994713_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...