Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Problém s motorem


dadacek

Recommended Posts

Zdravím všechny... Mám takovej problém... Na mojí 306ce mi odešel motor, praskly rozvody, tak mi přišlo lepší sehnat celí nový motor.. Po dlouhém hledání jsem motor sehnal, jenže ne přímo z 306tky, ale je to motor z xsary picaso s označením NFV .. Bylo mi řečeno, že je to uplně stejný motor, jenže dnes jsem zjistil, že mi nepasuje sání motoru, takže nevím co s tím... Budu muset určitě sehnat sání z toho citroena, jenže nevím jestli bude sedět i elektrika a tak... Nebo jestli to nepůjde a motor prodat...Má najeto jen 40 000 tis...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve VIN kodu mam označení NFZ TU5JP.. A motor který jsem koupil má označení NFV TU5JP... Nesedí díry na šrouby a ani vývody sání.. Pán ze servisu, od kterého jsem motor kupoval, říkal, že by všechno mělo sedět z původního motoru co jsem tam měl, jenže nepasuje...

No a napadlo mě, jestli někdo neřešil stejný problém, jestli když seženu sání z přímo k tomu motoru, tak jestli budou sedět konektory od elektriky a jestli pak nebude dělat problémy řídící jednotaka... Prostě jestli to bude fungovat a poprípadě co vyměnit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...