Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Můj stříbrňák 4o6 sedánek....Nový majitel


Guest Chozeluizskuner

Recommended Posts

  • O 2 měsíce později...
Guest Chozeluizskuner

Musím zase maličko obnovit své téma tak přidávám ale slespoň pár foto a plány na jaro.

Jelikož čepy a tyčky už maj sůj čas tak jako první na jaře pujdou na výměnu :) když už tak komplet všechyn čepy na předku + tyčky a to samé na zadní nápravě.Tam komplet tyčky.

Stav mého vlnovce se natolik zhoršil že ten přijde na řadu také hned z jara + veškeré potrubí (u svárů už rezne)

Pro zkrášlení půjdou do černa rámečky světel a přeleštění plastů.Kamínky už dost plasty podřeli.

Našel jsem konečně fotku po stříkání plastů která se neleskne tak přidávám + fotky instalace CD měniče.Nějak se tam nechtěl vejit tak sem ho dal obráceně ale funguje super :D

post-25291-14109622378458_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Chozeluizskuner

Tak konečně dorazili budíky a mohl jsem nechat vyčíst KM. malej tuning a tady jsou :) omlouvám se za kvalitu bylo šero a galaxy mini neumí zaostřit.O vejkendu nafotim v celej parádě... :super

post-25291-14109622406845_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Chozeluizskuner

každej má jinou hranici co je pro něj kýč.promě je kýč už ten rámeček okolo stavu KM.Ale každej to rád jinak....Takže nemám zazlé.Tuto fotku už jsem na foru viděl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Chozeluizskuner

Děkuji :) Já bych ho použil kdybych sehnal předek budíků s chromem a do toho pátého budíku kterej bych měl prázdnej.Ale jsem spokojenej s tim jak to je a už se mi to určitě nechce vyndavat :) naušnice dobrý :) to musim koupit přítelkyni :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...