Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kolik kW ma mit starter v 2.2HDi


simas

Recommended Posts

Zdravim,

nevi nekdo kolik kW ma originalni starte v P406 2.2HDi? Na netu jsem nasel nabidky od 0,85-1,7kW. Premyslim jestli ma cenu delat repas toho stareho nebo koupit novy.

Starter mi jede jakoby naprazdno, toci se ale s motorem netoci. Ale zuby ani na starteru ani v motore nechybi.

Za odpovedi diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tedy na Diesel 2.2 se mi zdá startér 0,85 kW málo. Koukni do Serviceboxu. Pokud se podíváš an A.K, ACI, a Elit tak je nejčastější 1,7kW ještě se objevují 1,4 a v Elitu mají dokonce 1,9 a 2,3 myslím, že na Hdi by měl 1,7kW být akorát. S repasy mám echtovní zkušenost - 2x jsem to zkusil a 2x to nedopadlo takže tudy už se nevydám. Buď vrakáč nebo novej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak na prazdno? jako ze toci? nejlepsi je repas ale zalezi co mu je...

jj, vzdy zabere tak na jeden nebo dva zuby a pak uz jde slyset jak se jenom toci bez toho, aniz by tocil motorem-stejny zvuk jak kdyz se vydela z auta a zapoji se naprimo. Jo a pastorek (ozubene kolecko) ma vsechny zuby v poradku, ale vsechny jsou otlacene jen z poloviny jejich delky, nevite nekdo jestli je to normalni? Ale rekl bych ze jo, protoze 60t kilometru to problemy nedelalo. Asi no neudrzi vystreleny ta pritlacna civka. Zavezu ho asi na repas, zda se stim setkali a pokud by mela cena presahnout 1000kc, objednam novy za 3000kc z netu.

[upravil dne 3/12/10 10:57 simas]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...