Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P 206 zadní křídlo na Aukru ?


Cyklon

Recommended Posts

mam z aukra na 307mě a je to v pohodě zatím... akorát jedna strana trošku neseděla se musela přibrousit (ale není to od toho poláka) ale taky stála 1000kč

ono je to vcelku jedno od koho to je, ja mel delany na miru a taky mi popraskalo.....

kdo a kde ti to děla?l známy sháni na S-maxe a nikdo ho nevyrábí..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

S dovolením obnovím starší téma, nechci zakládat nové.

1) Předem se chci zeptat, jestli jsou tato křídla stejná (vím, že se jich vyrábí víc, tak ať jsem ujištěn).

2) Když budu tohle křídlo kupovat, mám požadovat nějakou TUV homologaci? Nebo na to žádný papír nepotřebuju a můžu s tím jezdit normálně?

3) Křídlo se dodává v základní barvě, stačí pak tedy nastříkat/natřít požadovanou barvou? Nebo je potřeba ještě něco jiné.

4) Jaké preferujete uchycení? Lepidlo nebo šroubovat? (:bojim)

Objednávat budu zřejmě zde, velice příjemná cena a ověřený ochod: http://www.tuning-in.cz/peugeot-206-zadni-striska.html

Dík

img3271.jpg

STR206ZELENEE.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tú striešku mát ťiež od STYLLA laminát :D som spokojní a namontovať pomocou lepidla na čelné sklá ;) drží hadám lepšie ako šróby :myslim ale fakt silné že by človek nemyslel a netreba prevrtať zbytočne dvere...;) a je to všetko v plniči, čiže základ tam je treba tam len farbu + lak a môže na auto :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Homologaci bys správně měl mít, např. výrobce Stylla dodává ke zboží papír pro STK...

Lepidlo opravdu drží neskutečně, takže stačí.

Já si to nechal dělat v autolakovně do barvy auta, kde to i vypálí, určitě bych to nepokoušel doma na koleně nějakým sprejem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...