Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

vyhrievanie zadneho okna


tukan1

Recommended Posts

riesil niekto uz problem s nefungujucim vyhrievanim zadneho okna? pred cca mesiacom to prestalo fungovat. vsetko som skontroloval (poistky, kontakty...) a islo bez problemov. teraz asi tyzden dozadu to znova prestalo ist. v com moze byt problem? poistky su dobre, kontakty vsetko ok.

dakujem za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja mám podobny problem......všetky poistky čo som našiel v poistkovej srkini v jednej aj druhej som skontroloval a všetky uplne v poriadku....a ke priložim multimeter k ku kontaktom na zadom okne tak ani 0,5V tam nenameram :( a prestalo to fungovať asi vtedy jak mi odišlo podsvietenie na tom panely kurenia, ale kontrolka vyhrievania svieti ked zapnem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...mne zas nevyhrievajú 3 vlákna, predpokladám, že sú prerušené. Teraz taká laická otázka: \"nedá sa to nejakou vodivou farbou potiahnuť ako kedysi dávno na škodovkách?\"

ano dá sa, ja použivam tekute striebro od Wurth,ale myslim že aj niečo lacnejšie sa nájde staci pohladat na internete

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 10 měsíců později...

tak po dlhej dobe som sa vratil k nefunkcnemu vyhrievaniu zadneho okna. skontroloval som vsetky kable co s tym suvisia. zmeral som napätie aj prud pri zadnom okne. neviem si s tym stale rady kde by mohla byt chyba.

ak by niekto bol taky dobry a zmeral jeho hodnoty na zadnom okne. ja tam mam napätie 14,3 V a prud 1,2 mA (zda sa mi dost malo). za kazdu radu budem vdacny a skusim uz hocico co som neskusil.

post-21216-14109620376651_thumb.jpg

Peugeot 206, r. v. 98, 1,1 l

[upravil dne 25/10/11 22:41 od tukan1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mA nie sú dobre vidieť, ale verím ti, že na displeji sú.

Máš asi odpadnutú zem, alebo niečo prerušené. Jeden koniec voltmetra daj na kostru (pozor, aj dvere možu byť neukostrené) a meraj. Opatrne meraj priamo na vyhrievacích pruhoch, mal by si tam namerať napatie, na kraji 14, uprostred 7 a na druhom konci 0, ak je to dobre kostrené. Odhadujem, že tam nebude 0 ale 14, a to je tá chyba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...