Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

drnčení při určitých otáčkách - VYŘEŠENO


zoby

Recommended Posts

mám 406 2.0 Turbo benzín a mezi 2000 a 2500 otáčkama motoru, když se pustí plyn a nechá zařazená rychlost to v autě dost drnčí, jakoby klepal o něco výfuk, ale výfuk má všude dostatečné mezery a není nikde oklepaný. vyměnil jsme jednu sponu na výfuku, která nebyla nic moc a dělá to stále.

Podle minulého majitele to začalo dělat po výměně výfuku.

Dělá to na všechny rychlosti.

Nenapadá vás něco?

[upravil dne 21/3/11 14:26 zoby]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to dělalo taky,ale i když jsem měl vyřazenou rychlost.Taky se to objevilo po výměně výfuku.zjistil jsem že to dělá plech který je kolem katu.Je na několika místech nabodovaný a mě to ve dvou místech prasklo.Když jsem to zavařil tak bylo vše ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dělá mi to to samé asi rok a půl, vyměnil jsem všechny díly výfuku nechal všechno kolem něj skontrolovat ve 3 servisech, a vyměnil asi 3 silentbloky na motoru. a nic tomu nepomohlo, takže jestli to vyřešíš budu rád když to sem napíšeš čim to bylo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ještě to prolezu jestli nenajdu nějaký volný plech, ale je tam přístup jak k penězům...

dělá to jen když brzdím motorem, v záběru ne.

charakteristika drnčení se změnila, když jsem dal novou sponu mezi kat a středový díl.

ale ještě pár set km a naučím se jezdit tak abych v daných otáčkách motorem nebrzdil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

plechy na výfuku to nejsou a na řízení taky ne. všechno jsem kontroloval.

měli jsme to zvedlý vysokozdvižkou a na neutrál to slyšet nebylo, ale když se dal kvalt tak se to začalo ozývat. a šlo to jakoby od tlumiče pravého předního kola.

tak tedy zkusím ten silenblok motoru. ostatně podle toho jak se ten motor třepal by to chtělo vyměnit všechny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 týdnů později...

tak mám uložení motoru jako je na obrázku.

vyměnil jsem hříbek pod číslem 6, ale jak jsem psal, ještě to trochu drnčí, tak vyměním asi i silen pod číslem 1.

ten spojovací kus pod číslem 5 se už v peugeotu nedodává, v replice to asi k dostání nebude.

pokud ta 1-čka nepomůže, tak budu vyměnvat i další držáky...

post-394-14109615273371_thumb.jpg

[upravil dne 2/2/11 10:59 zoby]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neřiká se náhodou tý 6 akcelerační, jestlo jo tak ten sem mělnil a nepomohlo to. Až budou peníze, jdu do jednoho servisu, kde dělá takový starý pán ne zrovna levný, ale věci dělá fakt pečlivě, když nepochodim, tak zlusim asi taky 1 a 5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...