Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Čeština do RT3


m.ajk.l

Recommended Posts

Zdravím, 

včera jsem si hrál s RT63 v peugeotu 807 a povedlo se mi aktualizovat do českého jazyka - ale po spuštění mi to napíše hlášku o nekompatibilitě firmware. Pravděpodobně jsem nahrál češtinu pro CAN a ne pro VAN.

Mám verzi 5.5D... nebyl by nějaký link na systémové CD?

Ono v podstatě vše funguje jak má (jen pomocí tlačítka ESC zruším chybovou hlášku) a vše vypadá že jede. Jen navigace je v angličtině (což by až tak nevadilo - pořád lepší než italština a němčina, které jsem tam měl předtím...).

Na ulož to jsem našel 5.5D_final.v.1.0, ale to je pro CAN verzi... :( 

včera jsem si psal s Milhaus, ale měl bych to přes celou republiku a poblíž bude až v září... ;)

Případně díky za pomoc... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, perrada napsal:

..... jsem našel 5.5D_final.v.1.0, ale to je pro CAN verzi... :( 

Tam co jsi tohle našel (neříkám kde, to se nemá ;)) .... jsi podle mě našel správně. 5.5D je VAN .... verze CAN jsou šestkové ,....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je mi také jasné :) jen se asi blbě vyjadřuji...

Myslel jsem to tak, jestli systémové CD obsahuje i českou hlasovou navigaci... já jsem totiž provedl to počeštění pomocí 3 různých CD (popravdě jsem rád, že to RT3 přežila :) ) a výsledek jsou jen české texty na obrazovce (byť aj za to jsem rád). Ale hlasová navigace na mě mluví anglicky... ;) ale kdysi mi někdo dělal počeštění 807 (bohužel jsem ji zbořil a vrak se prodal) a toto počeštění obsahovalo aj českou hlasovou navigaci. Tak než začnu přepínat jazyky, tak jestli to má smysl nebo ne...

Pak už nebudu otravovat, slibuji ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...
  • O 1 měsíc později...

Zbořila se mi také RT , teda zatím jakž takž běží ale furt se údajně něco přehřívá, tak se vypíná... ale to třeba do pár vteřin po zapnutí.

Pořídil jsem novou RT3 N3 van 5,5D a tak bych jí chtěl opět naučit česky.

Máte někdo odkaz?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...