Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Čeština do RT3


m.ajk.l

Recommended Posts

Zdravím všechny, byli byste tak hodní a napsali mi, kde bych sehnal češtinu do RT3. Někde jsem četl, že se dá stáhnout na ULOZTO.CZ, stáhl jsem ji na CD, ale když ji dám do rádia jen to chroupe a CD za několik vteřin vyleze a niiic. Poradíte mi proooooosím díky mooooc.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jede???? Nejede....buhví co to je........a pokud nemáš verzi SW 6.63 tak to stejně nepojede....to chce trochu číst kolem CZ a ne jen tak tam strčit pochybné cd a čekat jestli neumře RT3...nebyl bys první ani poslední......to by ses divil kdyby v cd byla chyba a instalace neproběhla v pořádku....to bys tu RT3jku mohl víš kam hodit...že???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

klidně to můžete někdo vzykoušet, my Vám potom tu RT3 opravíme :o) autor to určitě přeložil ale neměl koule to vyzkoušet na své RT3 a proto to nechá na někom jiném...

a co se týka dotazu k češtině,záleží ze které části republiky jste a stačí si vzbrat někoho ke komu to máte nejblíž a kdo má slušnou verzi a nechat si to nahrát...ve vašem případě asi někdo z Prahy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevim jestli se tu najde takový kaskadér, který to bude zkoušet. Možná tak maximálně autor toho uploadu. Kvůli ušetřené tisícovce za češtinu přijít o RT3. :D

Alespoň PP205 bude mít zase kšeft :D

No snáď si to po stiahnutí overí s originálnym CD to dá rozum nie? :bacha Ja mám vo svojom slovenčinu a tiež som si overoval všetky súbory a editoval jazyk, potom už nieje žiaden problém, netreba hneď strašiť tým najhorším, stačí povedať, čo treba všetko dodržať, aby RT3 nešla do hája:nevim

Materiál ako na editáciu nájdete na nete v pohode, stačí trocha angličtiny a hodne hodne veľa času:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak si to CD stahni a nahrej si ho do auta :o) v RT3 je tuším něco přes 3000 řádků s textem a stačí přehlídnout, nebo posunout jeden bit a RT3 ti už nemusí jet. Nikoho nestrašíme, mluvíme ze zkušenosti....osobně jsem už jich opravoval nepočítaně.

[upravil dne 3/12/10 20:29 navigacecesky.cz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaké porovnání s original cd ?

Texty dejme tomu, pro DT display ,\"jen\" hodně práce 1743 řádku v excelu.

Hlasová navi ? To už je trochu složitější , nemáš čím porovnat, minimálně bude blbnout navi.

CT display texty , kontrolní součty , tady se nedá už vůbec nic porovnat s original cd .

A veř tomu, že RT3 umrtvíš ani nevíš jak a to pracujdeš s materialem , který znáš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každopádne mňa to už netrápi, slovenčinu som tam dostal bez problémov vďak Petrovi:P Osobne som riešil niekoľko upgreadov garmin navigácií, a niekedy je to fakt dosť prpľačka. Nie je to pre každého, ale zase nie je to niečo, čo by sa nedalo zvládnuť. A 1400 riadkov je akože veľa:D robím s databázami, ktoré majú x násobne viac riadkov:blicismajlikLen by ma zaujímalo chlapi, vy čo to tu ponúkate za prachy, či to máte originál z peugeotu - to asi ťažko že. Nič proti Vám ste šikovní, a za nejakú tú tisícku sa asi neoplatí paprať sa s prekladom. Ja som zástancom open source, preto ma berte s rezervou:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každopádne mňa to už netrápi, slovenčinu som tam dostal bez problémov vďak Petrovi:P Osobne som riešil niekoľko upgreadov garmin navigácií, a niekedy je to fakt dosť prpľačka. Nie je to pre každého, ale zase nie je to niečo, čo by sa nedalo zvládnuť. A 1400 riadkov je akože veľa:D robím s databázami, ktoré majú x násobne viac riadkov:blicismajlikLen by ma zaujímalo chlapi, vy čo to tu ponúkate za prachy, či to máte originál z peugeotu - to asi ťažko že. Nič proti Vám ste šikovní, a za nejakú tú tisícku sa asi neoplatí paprať sa s prekladom. Ja som zástancom open source, preto ma berte s rezervou:super

asi se budes divit ale vsechny softwerove CD co mame a to nejen pro Peugeot ale i pro jine znacky mame original.

ale tohle tema bylo zalozeno kviuli necemu jinemu a zbytecne tady spamujeme...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...