Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Čeština do RT3


m.ajk.l

Recommended Posts

se nediv...příspěvek byl už napsanej 9,48 a a nic se nedělo...klid před bouří a časem se tam hromadily stejné příspěvky a ono stále nic(jo každej nemá čas)...a vždy jsem chtěl něco napsat,ale vždy jsem to smáznul a nechal jsem to někomu ..... no prostě tobě :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono nezáleží na tom,kdo kolik má příspěvků,stačí číst a když vím tak odpovím,většina těch comají tolik příspěvků,je většinou nemají za rady a odpovědi,moderátoři byto tu měli pořádně čistit,spamové příspěvky a různé tečky a smajlíky okamžitě mazat,pak tu člověk něco hledá a nenajde,proto tu taky duplikuje příspěvky

jinak jsem se chtěl zeptat,zdali překlad závisí i na jakém jádru se to překládá,já to mám postaveno na francouštině a třeba hlasové ovládání je hrozný,to samý,když to čte esemesku,děs

děkuji za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlasové ovládání, hlášení jmen ulic při navigaci(kdo má zapnuto) a čtení SMS nelze přeložit, dělá to hlasová synteza. Čtení zpráv je trochu rozumět protože to říká po písmenách, číslovky budou podle jazyka z kterého se vycházelo při přehrátí. Tím se volí i jazyk hlasové syntezy.

Pro české ucho by bylo nejlepe vycházet z Italštiny, ta je nejvíc podobná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čeština ...........

vzhledem k situaci ve světě, jsem se rozhodl češtinu stáhnout a dále ji nenabízet, stahuji ji i z obou serverů, na žádosti přes SZ také nebudu reflektovat, kdo jste si ji stáhli, ať vám slouží, kdo jste zaváhali, bohužel takový je život....

Kdoví co nám ještě ACTA přinese?

[upravil dne 27/1/12 22:59 od tadom]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čeština vytvořena funkční, testováno v Expertu. Je to česká lokalizace textů a k tomu slovenský ženský hlas navigace (z toho co jsem volně sehnal se mi líbil nejvíc). Dělal jsem zdarma češtiny programů do iPhone, tak proč ne i pro Navi...

Pokud máte zájem napište mi na e-mail (tlačítko dole) a přijde vám okamžitě automatická odpověď s linkem ke stažení.

Nedávám souhlas ke komerčnímu využití i když vím že vyčůránci se najdou, ale ono se jim to jednou vymstí :roker

Pokud si na cokoliv z návodu netroufáte, obraťte se na profíky za peníze, ale pokud jste kutilové tak vesele do toho, strávil jsem nad tím tři noci. Pokud dodržíte vše v návodu, úspěch se musí dostavit.

Jo ještě je to RT3 s barevným displejem CAN verze 6.63

Nepište sem o link, ani nepište SZ, link dostanete jen na mailu. Díky za respekt.

[upravil dne 19/2/11 14:11 tadom]

tri noci? Tak to ti :potlesk Prekladám momentálne CISCO CCNA1 do slovenčiny a trvá mi to podstatne dlhšie. A podotýkam, že tým technickým výrazom v LAN rozumiem:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...