Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

14 ´´ na P 106 + pneu ,skusenosti


Miki

Recommended Posts

Teda človičku tak to už se mě ptaš moc ale moc šancí ti nedavam jelikož sme byli s kamaradem na DI kvuli zapsání originalních AL disku Apolon na škodu 125 a ten uředniček vytáhl desky povolených úprav a ejhle oni začínali modelem FELICIA tudíž žádost zamítnuta a jeho poslední věta byla přijdte si z razítkem od společnosti škoda auto nebo jeho značkoveho dealera.Celkem birokracie s tou komunikací s uřady je to tady špatný.Ale muj osobni nazor je že ty 175tky nejsou tak extremní a že ti na silnici kvuli nim nikdo nic neřekne.Jinak losy beru tak za dve za tri kyla.Hodím smutny oci vytahnu studentský prukaz a říkam že jsem jen chudý student. :P:D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tu 106ku si myslím, že jsou ideální ty 175ky a s vyjímkou bych to neřešil. Koukal jsem se u manželčinýho auta a na 14kách kolech ty 175ky jsou normální. Je to ale 306ka a nevím jak budou vypadat na 106ce. Širší pneu bych určitě nevolil, protože by ti mohly dřít při zatáčení o podběhy.

JR: u těch 195ek jsem psal, že si nejsem jistý!!! Včera jsem koukal do mého TP a na rozměr 195 mám ráfek J6 ne J7 jak jsi psal a pokud si dobře pamatuji, tak když jsem měl ještě 405ku, tak tam byly ráfky široké 5 1/2 a měl jsem tam 185ky pneu. ;):D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na 106ku se používaj: 195/45 R15, ty vypadaj samozřejmě nejlíp i nejlíp sedí, pak 185/55 R14 nebo 175/60 R14 (ty se používaj na sportovních modelech 1,6 rally a 1,6 16v), ale asi nejlepší volbou ve 14ti palcích jsou 165/65 R14, jsou za dobrou cenu. Ovšem viděl jsem i úchyli z dánska co tam nacpali 17'. Viz www.hi-speed.dk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...