Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rozvod


Guest mirdas2

Recommended Posts

Pánové, jak mohu nějakým nejjednodušším způsobem zkontrolovat stav rozvodového řemenu?

nijak, pokud by to někdo zodpovědně uměl, je milionář...,protože hodně rozvodových sad se vymění jen proto, že nikdo vlastně neví,kolik na nich bylo najeto KM (nebo se údajům nedá věřit)...

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže abych se k němu dostal, musí se rozebrat půl auta. No tak to hodím asi preventivně do servisu.

Ne to nemusis rozebrat pul auta, ale to ze se na nej podivas a on vypada zachovale, neznamena ze je dobry. To proste nikdo nepozna. Kdo tvrdi opak, je lhar. Me kdyz menili remen na minulym aute mel najeto 200000km a kdybych ho dal do krabicky tak nepoznas ze je 7 let stary...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 let později...
  • O 1 rok později...

Ahojte všetci. 

Motor rfn. 2,0 100kw. Dnes po dlhom pátraní divného zvuku s motora mechanik zistil že je rozpadnuté ozubené koleso vyfukovej vačky. Bola odtrhnutá guma medzi kovovými časťami. Bolo mi pred demontážou povedané že pravdepodobne je to olejové čerpadlo nakoľko 20000km dozadu bol robený rozvod aj všetky kladky a remenice. Okrem remeníc na vačkach. Ešte sa s tým nestretol a vôbec nie pri necelých 140000km. Chcem sa spýtať či sa s tým niekto už stretol? Alebo to mohlo byť poškodené pri výmene rozvodov??

Ďakujem vopred 

16382233134667680290744983381936.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Ahoj mám nově Peugeot 807, 2005, 2.0 hdi 80kw, motor DW10ATED4 bez FAP, RHW. Najeto ověřených 170 tisíc.

Rozvody byly měněné 2015 ve 100 tisících. Teď mají po 7 letech 70 tisíc. Když už jsou jednou měněné, mění se po 80/100/120 tisísích?
Mám pocit, že když už jdou dělané z druhovýroby, tak se mění po kratším intervalu. Ideální by bylo je udělat až ve 200 000 (tedy po 100 tisících),
když jsme to teď koupili, ale zas nechci nic riskovat :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U svého auta jsem měnil rozvody při koupi komplet (kupováno při cca 143tis km), po dalších 100tis jsem dával samotný řemen, a po dalších 90tis km mi to nedalo a zase jsem vyměnil komplet, po vymontování starých dílů se ukázalo, že zbytečně, ale co už. Cena materiálu je u těhle starších HDIček v podstatě mizivá, než peníze mě spíš štval pocit, že zbytečně vyhazuju funkční věci :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Starsi 2.0 80kW HDicka mely snad 160 000 interval, takze kdyz je udelas ted, dalsi das v klidu ve 300 000. Nebo 10 let. ... A ze by nove rozvody mely kratsi interval nez prvovyroba jsem v zivote neslysel a neni k tomu zadny duvod. Snad jen pro klid duse... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Důvod k tomu je jednoduchý u těch motorů, kde by se k napnutí řemene měl používat měřák, ale místo toho se to dělá od oka... což je třeba starší 8V HDIčko RHY/RHZ. Novější 16V RHR/RHK už má napínací kladku s ukazatelem a interval ještě delší. Jak to má RHW ale netuším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...