Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Faul ABS system a blokovani kola


mariosa

Recommended Posts

Nazadarek, stala se me takova vec. Stal jsem cely den pred praci a vecer jsem tezko vyjel a v tom se me ukazala hlaska faul ABS system a kontrolka ABS, navic se lehce zablokovalo zadni prave kolo. Nevite cim to muze byt?

Myslel jsem ze se nevraci rucni brza, ale proc to abs?

Co s tim?

Diky

[upravil dne 30/11/10 23:19 mariosa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Může se chyba projevit i v případě, že mám opotřebované zadní kotouče i destičky a zadřené brzdiče?

:myslim

Hláška ABS Fault a ESP...mimo provoz se mi po krátké jízdě ukáže, nebo naopak zmizí. Pokud chyba svítí, tak

se při brždění neprojevuje ABS, pokud však chyba nesvítí, tak nepravidelně mě abs při brždění pouští na suchém povrchu dál. Je to takový divný projev ABS, nepravidelně se propadne brzdový pedál s větší či menší intenzitou. Dík za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec chlapy,podle diagnostiky mám špatný snímač na levém zadním kole. Ale prý to může být i špatný kontakt (svazek). Jde vydět ten svazek a spoj ze spodku auta a je potřeba sundat kolo? A když vyměním ten snímač,tak stejně musím na diagnostiku ať mi smažou tu chybu,jinač nebude fungovat ABS-ko. Že:myslim Nebo nějaká jiná cesta jak zjistit jestli je ten svazek v pořádku? Díky předem:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tak,brzdy fungují.Ale je to jako u staré škodovky (ještě že už není náledí) Diag. vypsala špatný snímač ABS a servisbox mi nepomohl, není tam nic poznat:(

Mě se pedál nepropadá,jen nejde ABS ale nemám ESP tak nemůžu posoudit:cool:

[upravil dne 4.3.2011 19:09 nikol]

[upravil dne 4.3.2011 19:09 nikol]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
Ucinek ABS (znacne redukovany ac citelny) se mi zacal projevovat na suchem povrchu uz i pry chybe. Je to neprijemny pocit slapnout na brzdu a citit jak auto \"nebrzdi\" .

[upravil dne 4/3/2011 17:46 GOHii]

Dekuji straki007 za diagnostiku, jednalo se o snimac praveho zadniho kola. Po vymene vse zase jako drive...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...