Jump to content
  • Current Donation Goals

Connects2 redukcia na P406 r.v. 2002


renzo405

Recommended Posts

Dobrý deň, chcel by som poradiť ohľadom redukcie na pripojenie USB kľúča, alebo karty connects2, ktorý sa zapája namiesto cd meniča k orig. rádiu. Problém je, že mám v kufri namiesto meniča navigáciu, dá sa toto zariadenie pripojiť aj namiesto navigácie, sú to tie isté káble a konektory, alebo treba natiahnuť nový kábel od rádia?. Diki. Robo.

Link to comment
Share on other sites

Navigace a měnič sou připojeny úplně jinam. Měnič se připojuje ze zadu do rádia a přesně tam místo něj se připojují i jeho náhrady, já tam mám připojen xcarlink a vyvedeno pěkně do přihrádky před řadičkou kam připojuju USB disk. Každopádně pokud ted měnič nemáš tak bude potřeba jej nechat aktivovat přes diagnostiku aby to fungovalo :papa

Link to comment
Share on other sites

Aha už chápem, navigácia nieje zapojená do rádia jak som si sprvu myslel. Ten Xcarlink vyzerá super, ale trochu ma zarazila veta ktorá je tam napísaná \"Nezlučiteľné s modelmi typu TPN3, RD4 s CAN Bus a modelmi s integrovanou navigáciou. Znamená to, že na adaptér môžem zabudnúť? Alebo to znamená, že len nebudú fungovať obidve veci súčasne, asi akôr to prvé že:(

Link to comment
Share on other sites

No veď práve, píše sa, neplatí pre modeli s Can Bus a modeli s integrovanou navigáciou. Myslíš jako, že to platí len pre integrované navigácie už s Can Bus, keď ja mám Van Bus s integrovanou navigáciou, že je to ok? Neviem sa z toho vysomáriť:)

Link to comment
Share on other sites

406tku tam máš jasně napsanou že to v ní jde, hlavně rádio je vždy stejné at tam navi máš nebo ne, ta má spojitost jen s diplejem palubního pc. Máš totéž co já,tzn půjde Ti to! Každopádně pro svůj klid do toho shopu můžeš napsat dotaz, poví Ti taky že by Ti to mělo jít... :cool:

Link to comment
Share on other sites

Som tam skutočne písal póbede, zatiaľ ešte odpoveď neprišla, ale som toho istého názoru, že by to malo ísť, meviem prečo by to mala navigácia ovplyvňovať, ale chcel som vedeť prečo tam píšu také veci teda:) Inak jako je to s tým zosilovačom prídavným, to mala každá 406tka?

Link to comment
Share on other sites

Díval som v príručke na používanie taký obrázok a tam bolo ukázané, že v kufri nad kolom, je nejaký zosilovač, ale neni tam, takže to bude len nejaká extra výbava. Čo sa týka toho xlink, prehodil som s nimi dva emaily. V prvom bolo, že ak mám rádio s integ. navigáciou, že mi to nepôjde. Lenže oni tam furt písali, že rádio s integ. navigáciou, ale moja neni v rádiu, ale mimo neho, rádio podľa mňa obchádza, tak som to napísal ešte raz takto a už prišlo, že nevedia, nerozumejú presne čo chcem, že mám objednať a keď nepojde, že vrátia peniaze, asi tak to bude asi aj jediné riešenie:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...