Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ANTIPOLLUTION SYSTEM FAULTY


majo 5

Recommended Posts

Zdravim asi po hodine jazdy pri predbiehani auto stratilo vykon na displeji sa napisalo antipollution system faulty dosiel som do ciela cca.15km,na dalsi den som isiel domov kontrolka svietila a auto islo striedavo raz v pohode a raz bez zivota.Je to 407sw1,6hdi 80kw,r.v2006 najazdene 140000,servisnu nemam tak neviem ci km su prave.Poprosim o radu dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...
  • O 3 roky později...

Mam stejny problem. K tomu se mi jeste objevi vypnuti a hlaska na displayi ASR/ESP SYSTEM FAULT. FAP mam fungl novy, aditiva doplnena pred dvema mesici. Je mozne, ze by tam bylo i neco jineho?

takhle mi hlásilo auto když mi odešel egr (1,6HDI 80Kw C4 GP)

Upraveno uživatelem roman II
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem objednany na dia do Popradu na zitra rano, tak snad na neco prijdem. :-) Ale divne je, ze po startu jsem schopen relativne rozjezdu i tempomat jde zapnout, ale kdyz pridam plyn, tak malicko pres 2tis otacek auto zacne trosku cukat.

Upraveno uživatelem Zdenek Pastorek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svete div se, ale na diagnostice nasli okolo 25% rozdil tlaku paliva v rampe. Samozrejme, ze to nebyla jedina varianta, ale byla to celkem vysoka pravdepodobnost, vzhledem k tomu, ze jsem zanedbal vymenu palivoveho filtru v minulosti. Uvidime, co se dovim prijizde na delsi vzdalenost koncem tydne. Zatim to vypada logicky a snad me nic dalsiho nepotka. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...