Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Titax - moto doplnky


oni

Recommended Posts

no koukal jsem na bikerscrown, tam jsou nejlevnejsi a to 1700 za kus. jinak koukal jsem,ze jsou vice mene uni,ale maj je rozdeleny na urcity skupiny moto. pak jsou rozdeleny podle cinne delky. co me hodne prekvapilo,tak je to ceska firma na svetove urovni.

to vis,musim ty jantare:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oni: já nevím, ale páčky jako takové snad nepřidají žádnou super funkčnost, ne? Nebo Ti jde o nastavení polohy páčky? Nevím jak SV, ale já to mám na VFR v sérii :)

Pokud ne, tak dle mého zbytečná investice ;) to když, tak komplet předek z GSX-R :D

Edit: to máš jak hliníkové pedály do auta vs. větší brzdiče a vrtané kotouče...

[upravil dne 28/11/2010 22:36 Pata]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mas pravdu, je to spise desinkova vecicka. i kdyz zase taky ne. i na kole na malych packach na dva prsty se lepe ovladaj. co na netu jsem cetl,tak je dosti chvalej. pak teda bud uvazuju nad packama nebo ukazatelem zarazene rychlosti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ty páčky jsou většinou užitečné na enduru nebo cross když spadneš obrátí se nahoru a nezlomí se.....jinak to nemá smysl...jo to ta radiální pumpa to je jiná...:roker:aut

na motorkářích se to tam rozebíralo dokonce tam byl i plánek na samo domo..zkus se tam podívat...:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...