Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

sháním vstrikovací čerpadlo


bobika35

Recommended Posts

  • O 4 týdny později...

Mne sa to rozsypalo tiež.Oprava v špecializovanom servise v Brne v Bratislave overoval som ceny aj v Poľsku a Maďarsku palba strašná.Cenovka cca 600 až 1600 eur. Tak som to dal vymeniť za čerpadlo bosh a už 40 000km svätý pokoj cena s robotou bosh tryskami a trubkami cca 400 eur.Výkon taký istý spotreba o pol litra na 100km nižšia teraz 6,8l.Ak chceš mám ten Epic v garáži a keď sa pokazil písala diagnostika ,,poloha vačky- snimač natočenia vačky\" a nastavenie čepadla.Ak máš nejakého borca čo ti to vie spraviť tak ti to predám za symbolickú cenu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 4 měsíce později...

Vazeni,

Po necelych dvoch rokoch spokojneho uzivania Evika mi remenica odpisala motor a idem ho menit(silentblok z vonkajsej remenice mi vletel do rozvodov a naburalo ventily). Tiez by som tam mal radsej Bosch,ktory by mal byt na nahradnom motore,co sa chystam kupit(z XMka). Ak je tam Epic,tak urcite bude na predaj,popripade bude na predaj moj Epic,ktory,ak sa podari vymenim za Bosch. Mne Epic ide zatial v pohodicke,IMHO tichsie ako Octavka2,zimne starty bez problemu. To vyvolava dalsiu otazku,co vsetko to obnasa,ked sa nahodi motor s Boschom,ktore doteraz ficalo na Lucase? Nejaka vymena kabelazi,alebo RJ,ci tu Epicovsku staci vybrat? Robil to uz niekto?

[upravil dne 15/6/11 19:29 TomasNM]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten Bosch nema vobec ziadnu RJ? Trebars na regulaciu predvstreku podla teploty atd... Co som mal volakedy Volvo 460 19TD,tam bola krabicka,ktora riadila vsetko okolo motora,cize zhavice,predvstrek,cidla teploty,EGR a pod. Nic zlozite,ale predsa. Bolo to mechanicke cerpadlo Lucas,akurat cosi elektricke na tom bolo.

[upravil dne 16/6/11 06:58 TomasNM]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...