Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dialkovy start motora


nsbojovnik

Recommended Posts

Pro mě pokud dálkový start tak jedině magicar :papa Mám ho v 206ce a do 406tý půjde taky. Pager na tři kilometry, info o vozidle, různý možnosti nastavení, prostě pro mě asi to nej co může být.

Odkaz na detaily http://www.levnealarmy.cz/eshop/autoalarmy/magicar/autoalarm-magicar-m-870-as.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

by ma zaujimalo kolko je potrebne nechat bezat motor aby sa rucicka vobec zdvihla...

ak mas moznost predohrevu aspon na elektrinu tak radsej by som volil predohrev. ak nemas tak potom je jasne ze musi volit iny variant...

ja mam el.l predohrev motora, dnes rano -3 po 40 minutach zapnutia mala voda v okruhu 28 st. (merane diag.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cooo???!! po 40 minutach??? dufam ze preklep....bo mne pišulka rozmrazi setky skla do 3 minut na volnobehu....a za studeneho startu a naslednej j

azdy je do 5 min. trenkova teplota

oops, sorac...prehliadol som ten ...EL.OHREV...

[upravil dne 26/11/10 20:38 strick]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

do 3 minut rozmrazi aj mne... lebo mas/mame elektricke pred-kurenie ako skoro vsetky dieslaky... urcite sa ti nerozmrazi vdaka zohriatemu vodnemu okruhu ;)

no a co sa tyka trenkovej teploty do 5 min pri -3 tak to sotva... ak beriem ze trenkova teplota je klasicky zohriaty motor...povedal by som tak 10 minut jazdy s prikrytym resp. poloprikrytym chladicom...

mimochodom pisal som o elektrickom predohreve motora... nie o zohrievani motora na volnobeh.

edit: teraz kukam ze mas 1,6HDI tak tam si mozno pri jazde zohriaty rychlejsie. nic viac.

[upravil dne 26/11/10 20:42 Marcel00]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, že zataženou ručku musím mít, ale dosud jsem kotouče neměl a u starého auta mi buben po 4 dnech při -10 zamrzl. Tak se ptám, co a jak, protože by se mi alarm i s dálkovým startem ohromě hodil.

Díkec

Samozrejme že i kotúčové môžu primrznúť ale býva to menší problém ako pri bubnových už z dôvodu menšej styčnej plochy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mě pokud dálkový start tak jedině magicar :papa Mám ho v 206ce a do 406tý půjde taky. Pager na tři kilometry, info o vozidle, různý možnosti nastavení, prostě pro mě asi to nej co může být.

Odkaz na detaily http://www.levnealarmy.cz/eshop/autoalarmy/magicar/autoalarm-magicar-m-870-as.html

ten vyzeraok ale bude fungovat bez problemov aj na can bus 407 ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...