Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sedačky do 306


zulda123

Recommended Posts

Heh, veru dobré :mrk Inak, ak komplet kožu, tak jedine s vyhrievaním...v zime pekný šok pre prdel...

mňa by inak skôr zaujímalo, či sa nedávali do 306 aj nejaké väčšie sedačky...hm, možno by pasovali zo 406...

Pasují sedačky ze xsary , určitě jsou větší a zadní mají standardně opěrky hlavy (mě bohužel na 306 chyběly).Jen zadní sedáky se musí upravit :( , xsara má bohužel o dost delší na délku a musí se zkrátit .
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Btw, páni, neviete, aké závity sú na tých šróboch, čo držia sedačky? M8, či M10? Aj by som to checkol, ale nemám príslušné torxy - zatiaľ.

Lebo chcem urobiť to, že pod predné úchyty sedačiek chcem dať nejakú cca 2cm podložku, aby bol predok vyššie a ja mal podopreté stehné (aspoň koľkoto krátke sedáky dovolia :roll )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo ty kůže jsou fakt hezký. Už jsem konečně sehnal nový sedačky výbava Champion, ale kdybys někde viděl černou kůži nebo alcantaru tak jsem na příjmu :)

Zdravim a jak slouzej;) posli obrazek sedacek v aute:mrk A sehnat kuze/alcantara je v CR dost nemozny:aut:aut Ale az si zajedu s nakladakem do Anglie, tak jich par privezu...:D:D:D

...kezbych moh

PS: Pokud nemas vlakno v \"Nase káry\":super

[upravil dne 19/2/11 09:13 thoy_GTi 6]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...