Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Problikávající kontrolka ruční brzdy


*David*

Recommended Posts

Měla by to být brzdová kapalina, ale...

daleko častěji je to vadné čidlo v páce ruční brzdy.

Dělá mi to taky, pořád jsem si s tím lámal hlavu, jak magor kontroloval brzdovku, která byla dolita po okraj. Nakonec mi servisák řekl, že to bude to čidlo a že se to stává relativně často.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pár postřehů z mého vozu.... Měl jsem zatuhlý hlavní lanovod ručky, když jsem odbrzdil a dal páku úplně dolů, kontrolka zhasla, po rozjezdu nebo po chvilce se rozsvítila, mohl za to právě lanovod, který páku trošičku přizvedl, jak byl našponovanej. Po kompletní opravě-výměně cšech komponentů ručky to přestalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ke spínači se dostaneš sundáním středovýho tunelu mezi sedačkama. Drží ho 2 torxy schovaný pod zadním popelníkem a 2 matičky pod manžetou řadící páky. ;)

Oprava: Už neumím číst. Nevím proč jsem si přečetl, že jde o 306, přitom v podpisu má 106.

Takže můj popis je pro 306. Omlouvám se. :mad:

[upravil dne 25/11/10 22:09 Dave_k]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Punkac tady píše,že vyměnil na ruční brzdě všechny komponenty čily lanovody.Dneska jsem zatáhl za ručku a prdlo mě to hlavní lanko,už jsem pod to nakoukl.Jenže by mě zajímala jedna jedinná věc.Někde píšou,že je délka hlavního lanovodu 1700 mm a někde,že je 1656 takže nevím co mám vlastně objednat.Akorát blbnou lidem hlavu,protože 5 cenťáku je celkem dost velký rozdíl :D,takže pokud to tu měnil ještě někdo byl bych rád kdyby písnul které vlastně mám objednat,protože se musí shodit výfuk a 2x se mě to dělat nechce.Myslím si,že asi těch 1700 ,ale prodejci dílů na netu se různí v délkách.Auto je konec roku 99,model 2000.

Díky za případné info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro bara: na to bacha, já samozřejmě vzal u Devils-nighta špatnej lanovod, dobrej až na podruhý (vyměněno samozřejmě v pořádku :papa ), já mám ten delší, který v páce ručky drží jen za banánek, ten kratší je dle mého líp vymyšlenej, má na konci štelovací šroubení. Bohužel 5 cm je fakt dost, jinak konec, co je u levýho a pravýho krátkýho lanovodu, mají oba stejný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak sundavat výfuk netřeba, musíš jen demontovat středovej panel mezi sedačkama (dva šroubky pod manžetou řadičky a dva šrouby mezi sedačkama z každé strany), pak se hezky dostaneš k uchycení ručky, taky to povolíš a lanovod jen vycvakneš a vystrčíš ho ven. Novej nebo zánovní dáš pak jen do tý dírky po starým. Dej si pozor na zesílenou ochranu bovdenu, ať je na svém místě ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poznaš to velmi jednoduše, mrkni se, jak je lanovod uchycenej v ručce, jestli banánek, je to ten delší, jestli tam budeš mít šroubení, tak je to ten kratší

Jinak je to divný, ale Devils-night měl dvě totožný auta a jednomělo kratší a druhý delší

Čert aby se v tom vyznal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...
  • O 3 roky později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...