Přejít na obsah
Stefan00

Xenón - malá intenzita svietenia

Recommended Posts

Balast je ta červeno černá krabička nasazená na výbojce. Je to vysokonapětové trafo...

[upravil dne 6/3/11 00:05 Brizan]

Ale prd.......ještě pod světlem je jedno trafo a to to hlavní......

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem to prohodil a dělá to to samé na druhé straně.Takže je to lampou,balast bude asi dobrý:myslim Zajel jsem na burzu a po 300 jsem kupil 2ks. Vyměním je oba a uvidím:;) A ten dobrý starý nechám do foroty:aut;):papa

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

a jak jsi se k těm šošovkám dostal:myslim to jsi rozebíral celé světlo:nevim

....vymontoval som len balast a výbojku a vytvarovaným drôtom, na konci ktorého bol vyrobený tampón sa mi podarilo pozotirať šošovku spredu. Asi by ju bolo treba otrieť aj zo zadu, ale to by bolo treba vymontovať svetlá....:mrk:mrk:mrk ....možno na jar :papa

[upravil dne 7/3/11 00:00 Stefan00]

[upravil dne 7/3/11 00:01 Stefan00]

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

tak jsem jeden z těch co nesvítí světlo vůbec :(

přehodil výbojku,trafo a stále žádná změna...hold asi budu muset sundat nárazník a vyměnit trafo pod světlem,jak psal Přema :grr

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Balast je ta červeno černá krabička nasazená na výbojce. Je to vysokonapětové trafo...

[upravil dne 6/3/11 00:05 Brizan]

Ale prd.......ještě pod světlem je jedno trafo a to to hlavní......

no todle si myslím a někde o tom psal,ale nemohu to už najít...psal jsem už sz a uvidím

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Tak to jsem měl štěstí,že to byla jenom výbojka .Ani nevím ,že je něco pod pod světlem:myslim:papa

No takže pod světlem je trafo,je to součást světla,no tak jsem včudu musím vyměnit světlo,teda jestli to opravdu bude tím

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Já už sice mám vše v pořádku s xenonama,ale už od začátku mi to hlasí chybu:( Tak se chci zeptat jak se ten modul přesně jmenuje a kam se to připojuje ,aby to nehlásilo.Popřípadě jestli ho nemají na aukru,nevím pod čím ho mám hledat:myslim Díky:papa

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
podle SB

00006224F5 PŘEDŘADNÍK 7 912,00 CZK 9 494,40 CZK

nebo zkus aukro viz.

http://auto.aukro.cz/peugeot-407-svetla-xenon-levne-207-307-306-i1492887218.html

co to je předřadník?No v sobotu to dávám garážmistrovi tak uvidím,třeba jsem to přehazoval špatně(ikdyž jsem to dělal 2x).

Je to běžná závada či mám zase já v tomhle pakárnu?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
podle SB

00006224F5 PŘEDŘADNÍK 7 912,00 CZK 9 494,40 CZK

nebo zkus aukro viz.

http://auto.aukro.cz/peugeot-407-svetla-xenon-levne-207-307-306-i1492887218.html

co to je předřadník?No v sobotu to dávám garážmistrovi tak uvidím,třeba jsem to přehazoval špatně(ikdyž jsem to dělal 2x).

Je to běžná závada či mám zase já v tomhle pakárnu?

Předřadník je ta krabička, která je připevněna zespodu každého světla, je to vlastně mozek xenonů...

A jestli je to běžná závada ti bohužel neřeknu, mě naštěstí fungují bez problémů (ťuk, ťuk) :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Já už sice mám vše v pořádku s xenonama,ale už od začátku mi to hlasí chybu:( Tak se chci zeptat jak se ten modul přesně jmenuje a kam se to připojuje ,aby to nehlásilo.Popřípadě jestli ho nemají na aukru,nevím pod čím ho mám hledat:myslim Díky:papa

:roll:myslim:papa

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku