Přejít na obsah
Stefan00

Xenón - malá intenzita svietenia

Recommended Posts

Ty se nastavují automaticky podle zatížení auta...

Když sedneš do auta a nastartuješ tak světla by se měli pohnout nejdříve dolů a pak zase nahoru, destli ti toto nedělá tak je někde problém a nebo nemáš origo xenony....

[upravil dne 5/3/11 23:35 Brizan]

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
:papa:papa:papa

Tak som sa včera vrhol na to čistenie. Podarilo sa, tie šošovky sú prístupné len z prednej strany a boli také zaprášené... Po zotretí prachu sa úplne rozsvietili do biela, dovtedy svietili tak nažlto. Tak váham, či vymeniť aj výbojky, lebo sú tam origo philips.:super

a jak jsi se k těm šošovkám dostal:myslim to jsi rozebíral celé světlo:nevim

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

originál xenóny to sú, aj pri naštartovaní to spraví.. akurát dostávam celkom často feedback od ostatných vodičov v podobe blikania, že sa im moje svietenie nepozdáva..tak preto sa pýtam, či sa dajú nastaviť aj manuálne

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

pokud máš pochybnost o seřízení světel, zajeď na technickou. :xvul . stejně mi ty xenony serou i origo autech, když proti mě jede SUV a má lampy 1metr vysoko tak prostě oslňuje. To samý dodávky ... hnus velebnosti

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
:papa:papa:papa

Tak som sa včera vrhol na to čistenie. Podarilo sa, tie šošovky sú prístupné len z prednej strany a boli také zaprášené... Po zotretí prachu sa úplne rozsvietili do biela, dovtedy svietili tak nažlto. Tak váham, či vymeniť aj výbojky, lebo sú tam origo philips.:super

a jak jsi se k těm šošovkám dostal:myslim to jsi rozebíral celé světlo:nevim

Jo parabola s čočkou musí ven, ale drží tam jen na třech torx šroubech, bohužel se obávám že se tam pohodlně bez demontáže světla a tím pádem i nárazníku nedostaneš.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
stejně mi ty xenony serou i origo autech, když proti mě jede SUV a má lampy 1metr vysoko tak prostě oslňuje. To samý dodávky ... hnus velebnosti

Já bych xenony už za nic nevyměnil, kdyby si s nimi jezdil tak taky budeš mluvit jinak. Super výhled z auta:super

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

po nastartování se mi rosvítí oba xenony,přičemž po chvíli mi levý zhasne. Musím znovu vypnout a zapnout světla a rozsviti se znovu. Někdy drží ,někdy zase zhasne ,ale furt ten levý .Nevíte čím to je???:myslim

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
stejně mi ty xenony serou i origo autech, když proti mě jede SUV a má lampy 1metr vysoko tak prostě oslňuje. To samý dodávky ... hnus velebnosti

Já bych xenony už za nic nevyměnil, kdyby si s nimi jezdil tak taky budeš mluvit jinak. Super výhled z auta:super

to věřim. :-) . Mě třeba hrozně potěšili jenom Osram Nightbraeker,jezdím už rok, špica !

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku