Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Xenón - malá intenzita svietenia


Stefan00

Recommended Posts

a jak jsi se k těm šošovkám dostal:myslim to jsi rozebíral celé světlo:nevim

....vymontoval som len balast a výbojku a vytvarovaným drôtom, na konci ktorého bol vyrobený tampón sa mi podarilo pozotirať šošovku spredu. Asi by ju bolo treba otrieť aj zo zadu, ale to by bolo treba vymontovať svetlá....:mrk:mrk:mrk ....možno na jar :papa

[upravil dne 7/3/11 00:00 Stefan00]

[upravil dne 7/3/11 00:01 Stefan00]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Balast je ta červeno černá krabička nasazená na výbojce. Je to vysokonapětové trafo...

[upravil dne 6/3/11 00:05 Brizan]

Ale prd.......ještě pod světlem je jedno trafo a to to hlavní......

no todle si myslím a někde o tom psal,ale nemohu to už najít...psal jsem už sz a uvidím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už sice mám vše v pořádku s xenonama,ale už od začátku mi to hlasí chybu:( Tak se chci zeptat jak se ten modul přesně jmenuje a kam se to připojuje ,aby to nehlásilo.Popřípadě jestli ho nemají na aukru,nevím pod čím ho mám hledat:myslim Díky:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle SB

00006224F5 PŘEDŘADNÍK 7 912,00 CZK 9 494,40 CZK

nebo zkus aukro viz.

http://auto.aukro.cz/peugeot-407-svetla-xenon-levne-207-307-306-i1492887218.html

co to je předřadník?No v sobotu to dávám garážmistrovi tak uvidím,třeba jsem to přehazoval špatně(ikdyž jsem to dělal 2x).

Je to běžná závada či mám zase já v tomhle pakárnu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle SB

00006224F5 PŘEDŘADNÍK 7 912,00 CZK 9 494,40 CZK

nebo zkus aukro viz.

http://auto.aukro.cz/peugeot-407-svetla-xenon-levne-207-307-306-i1492887218.html

co to je předřadník?No v sobotu to dávám garážmistrovi tak uvidím,třeba jsem to přehazoval špatně(ikdyž jsem to dělal 2x).

Je to běžná závada či mám zase já v tomhle pakárnu?

Předřadník je ta krabička, která je připevněna zespodu každého světla, je to vlastně mozek xenonů...

A jestli je to běžná závada ti bohužel neřeknu, mě naštěstí fungují bez problémů (ťuk, ťuk) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už sice mám vše v pořádku s xenonama,ale už od začátku mi to hlasí chybu:( Tak se chci zeptat jak se ten modul přesně jmenuje a kam se to připojuje ,aby to nehlásilo.Popřípadě jestli ho nemají na aukru,nevím pod čím ho mám hledat:myslim Díky:papa

:roll:myslim:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...