Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Xenón - malá intenzita svietenia


Stefan00

Recommended Posts

Ty se nastavují automaticky podle zatížení auta...

Když sedneš do auta a nastartuješ tak světla by se měli pohnout nejdříve dolů a pak zase nahoru, destli ti toto nedělá tak je někde problém a nebo nemáš origo xenony....

[upravil dne 5/3/11 23:35 Brizan]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:papa:papa:papa

Tak som sa včera vrhol na to čistenie. Podarilo sa, tie šošovky sú prístupné len z prednej strany a boli také zaprášené... Po zotretí prachu sa úplne rozsvietili do biela, dovtedy svietili tak nažlto. Tak váham, či vymeniť aj výbojky, lebo sú tam origo philips.:super

a jak jsi se k těm šošovkám dostal:myslim to jsi rozebíral celé světlo:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:papa:papa:papa

Tak som sa včera vrhol na to čistenie. Podarilo sa, tie šošovky sú prístupné len z prednej strany a boli také zaprášené... Po zotretí prachu sa úplne rozsvietili do biela, dovtedy svietili tak nažlto. Tak váham, či vymeniť aj výbojky, lebo sú tam origo philips.:super

a jak jsi se k těm šošovkám dostal:myslim to jsi rozebíral celé světlo:nevim

Jo parabola s čočkou musí ven, ale drží tam jen na třech torx šroubech, bohužel se obávám že se tam pohodlně bez demontáže světla a tím pádem i nárazníku nedostaneš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stejně mi ty xenony serou i origo autech, když proti mě jede SUV a má lampy 1metr vysoko tak prostě oslňuje. To samý dodávky ... hnus velebnosti

Já bych xenony už za nic nevyměnil, kdyby si s nimi jezdil tak taky budeš mluvit jinak. Super výhled z auta:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stejně mi ty xenony serou i origo autech, když proti mě jede SUV a má lampy 1metr vysoko tak prostě oslňuje. To samý dodávky ... hnus velebnosti

Já bych xenony už za nic nevyměnil, kdyby si s nimi jezdil tak taky budeš mluvit jinak. Super výhled z auta:super

to věřim. :-) . Mě třeba hrozně potěšili jenom Osram Nightbraeker,jezdím už rok, špica !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...