Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kolik vám žere oleje??


Xplod

Recommended Posts

U kotoucu pokud min tloustka 22mm pokud men, tak radsi hned vymenit. S katem tezko rict, jak rikam, ja dal z vrakace, rekl bych ze je v pohode, uvidime na jare az pujdu na emise :) ( predtim me nechteli pustit, mel jsem hodne uhlovodiku a auto i vyrazne smrdelo,po vymene v pohode ) Napr. Zila kat vyhodil a navaril misto nej trubku. Slysel jsem i ze nekdo ten kat jenom vytloukl a vysypal zbytky a zase ho dal zpatky ( ale jako u predchoziho reseni, zasiras prostredi a problem na STK ) Univerzal je mozna taky reseni, kdyz koupis pro odpovidajici objem motoru, nemelo by to asi vyrazne vadit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm antenu jsem neresil nikdy :) ale kdyz vyndas interierovy svetlo a nasledne pak ten panel kolem nej, tak se dostanes ke sroubu co drzi antenu, takze by asi nebyl problem ji odsroubovat a dat tam jinou ( predpokladam teda ze tamtu mas ulomenou, nebo ji nemas vubec ? )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem Ferry

hmm antenu jsem neresil nikdy :) ale kdyz vyndas interierovy svetlo a nasledne pak ten panel kolem nej, tak se dostanes ke sroubu co drzi antenu, takze by asi nebyl problem ji odsroubovat a dat tam jinou ( predpokladam teda ze tamtu mas ulomenou, nebo ji nemas vubec ? )

Nene, je to uplne jednoduchy, proste mi nakej previt odsrouboval ten prut ze strechy :mad::D

Takze potrebuju jen ten prut, zavit je v pohode. Byl jsem na pumpe (OMV), maji tam za 140kc ruzny pruty, ale ani jeden nema ten sroub se zavitem, kterej potrebuju. Je to asi original peugeot antena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem Ferry

aaaha, hmm tak to je smula, jedine si nechat od nekoho vytocit na soustruhu redukci s patricnym zavitem na obou stranach

Nebo zajit do Peugeotu, ale to bych se mozna nedoplatil :-) Budu shanet dal.

Asi koupim ten univerzal kat i se stredovym a koncovym dilem. Kdyz to trosku prislapnu, jde zepredu zvuk jako by byl prasklej vejfuk. Pritom tam dira nikde neni. Ale dokud to nerozdelam, nepoznam, jestli ten zvuk jde z tlumice stredovyho dilu nebo z katu. Je to shnily, takze kdyz to rozdelam, nedam to uz dohromady :-)

Az budou penizky, tak to rozdelam :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petr X: Kotouce jsem menil v patek, a to jen kvuli tomu, ze hazely. Jestli mas zaludek na to, nechat si je nekde stocit, tak ti je klidne za nejakou rozumnou cenu prodam, napred je ale premerim. Co jsem na to ale koukal, tak vypadaly jako celkem nedavno meneny, daval jsem i novy desticky a ty, co tam byly puvodne, byly skoro novy, takze jsem si je schoval na vymenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci odbihat od tematu, jen se zeptam, kolik te ta vymena stala. Myslim kotouce a desticky. Nemam ABS, prej jsou kotouce bez ABS drazsi.

No mozna bych mel cloveka, kdo by mi ty kotouce stocil. Ty moje uz by asi nesly, jsou docela slaby. Tak je premer a ozvi se kdyztak na ICQ. DIK.

Ten olej asi budu dal dolejvat. A mozna na jare zkusim neco vykoumat, proc to ubejva. Ale asi to bude hamat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bez prace to bylo tusim 4800-4900 nebo tak nejak s dani... vim, ze jsem kupoval jeste jedno zadni svetlo a brzdovku a celkove to vyslo kolem 7100-7200, uz presne nevim...

Mrknu se ti na ty kotouce, az budu v dilne, pripadne jestli mas nekdy cestu do Prahy, muzes se na ne radeji mrknout sam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem Fx

Bez prace to bylo tusim 4800-4900 nebo tak nejak s dani... vim, ze jsem kupoval jeste jedno zadni svetlo a brzdovku a celkove to vyslo kolem 7100-7200, uz presne nevim...

Mrknu se ti na ty kotouce, az budu v dilne, pripadne jestli mas nekdy cestu do Prahy, muzes se na ne radeji mrknout sam...

Uvidim, co vsechno budu potrebovat vymenit. Cestu do prahy bych urcite mel, ale ted na to zatim nejak nespecham. Kdyztak mi posli na icq treba nejaky kontakt na tebe a ozvu se. Jeste si zkusim zjistit u toho znamyho, jestli by byl ochotnej mi ty kotouce pretocit ... myslim ty od tebe. Jinak neni co resit. Nejspis budu delat i zadek - celisti a prasatka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem Ferry

panove, setrit u takovyhleho auta na brzdach a stacet nekde nejaky zkrouceny kotouce, no nevim nevim :bojim

No mne osobne se do toho nechtelo, ale technicky to zas takovej problem neni, jde jen o to, aby ty kotouce byly jeste dost silny - preklenout stocenyma kotoucema nejaky prechodny obdobi se da.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to ti zavidim, me to odsroubovat proste nejde.. dycky na mycce musim vylezty a pri tom foukani to ohnout spatky, bo se to zasekne a fuckar se nepohybuje:)

co se tyka toho katu. me rekli ze se vykon zvysi, kdyz ho nedam, jen to prej bude asi krapet hlucnejsi. Ja tam mam navarenou trubku.. o zadnym rezonatoru sem nic neslysel.. nereknete me o nem neco bliz? Co sem slysel ze ma velkej vliv na vikon je prostredni vyfuk (a ten valec tam=neni to ten rezonator?:))

S tou ridici jednotkou jak je na to nastavena.. noo neni to tak uplne pravda. cetl sem clanek o chipovani. Oni totiz to nastavujou tak aby to co nejvic vyhovovalo emisim. ale pokud bys chtel mit co nejlip nastaveny motor a ridici jednotku, musel bys motor vyndat hodit na compa a hrat si:)) (hodne zkracene receno)

taky nechci delat chytryho a co tu tvrdim je z doslechu.

ufuf..sem se rozepsal... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...
Napsán autorem Jirkap

Já mám spotřebu oleje cca 1dcl na 1000km :-/ a to mám najeto 80500km

Seš si jistej, že poctivých 80tis?

Mě to v zimě bralo kolem 2dcl na 1000km, ted nevim, mozna míň. A to mam najeto 160tis. A podle stari auta muze mit dalsich 100tis navic, fakt nevim. Ale 160tis. je jistejch.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem Petr X

Napsán autorem Jirkap

Já mám spotřebu oleje cca 1dcl na 1000km :-/ a to mám najeto 80500km

Seš si jistej, že poctivých 80tis?

Mě to v zimě bralo kolem 2dcl na 1000km, ted nevim, mozna míň. A to mam najeto 160tis. A podle stari auta muze mit dalsich 100tis navic, fakt nevim. Ale 160tis. je jistejch.

Člověk si nemůže být nikdy jistý, ale v servisce to je ;) i když není už takový problém to tam dodělat ty razítka ;) Ale podle opotřebení to vypadá na těch 80 tis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...