Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

šrouby na plechový disky vs Cosmos disk


ctvrta

Recommended Posts

Origo šrouby z Cosmosů se nechají použít na plechy, ale budou chrastit podložky. Je to bráno spíše jako nouzovka pro rezervu. Doporučuji koupit sadu šroubů na plechy. Délka je stejná jako na těch origo měřeno po kónus. Určitě by se nechaly sehnat někde kde prodávají disky, nebo na vrakáči. Samozřejmě také origo, ale tam je cena myslím tak 80,- Kč za kus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mam na plechacis origo srouby s elektronu a podlozka urcite slyset neni takze klidne pouzij origo srouby je zbytecna investice do sroubu max je to videt kdyz stojis ale stejne vetsinou ma kazdej na zimnich poklice tak o nic nejde nebo ja teda aspon mam a opravdu ze by podlozky nejak klepaly jsem si nevsiml ani neslysel:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na foru jsem jeste nekde nasel, ze spravny sroub na plechove disky je M12x1,25x28 kužel a ten našel na makocar.cz, dokonce i černý, ale pouze na 17 klíč. Na dotaz, jaký šroub by tam měl být jsem obdržel odpověď M12x1,25x26 kužel. Nevíte, jestli někde mají v černém provedení a na 19 klíč?

Diky prispevkum vyse zacnu asi na originalech z ALU a uvidime.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...