Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pomáhat a chránit


lojza

Recommended Posts

Byla by dobrá hláška, když jako mají to služební auto, že je nutné k tomu jejich počinu zavolat policajty. To by ty blumy z toho stromu rychle popadaly. :D Ale to se mi to mluví, když jsem u toho nebyl. Mě tohle udělat, tak vůbec nevím, jak bych měl postupovat. Přiběhnout k nim s předvyplněným lístkem o dopravní nehodě a říci jim, že scháním jejich autogram?

[upravil dne 19/11/10 06:07 Zazimir]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bacha na to, budou hledat jakykoli nesmysl na tvem aute, aby to byla tvoje chyba, nedavno jsem byl s kolegou na policii, ukradli mu auto, dve hodiny jsme tam stravili a ve finale jsem byl nucen vyslechnout rozhovor, jak jeden z nich sluzebakem naboural do pani, ktere nesvitila zadni brzda a holedbal se, jak to na to uhraje. Ja bych se nedal, ale ta pani mozna jo, tak bacha :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stal jsem onehda na semaforu asi 1.5-2m za cervenou civilni oktavkou, cekame na zelenou, sviti porad cervena, ale v tom se oktavce rozsviti couvacky a znicehonic zacne couvat, stihl jsem jen zatroubit a mel jsem ho na narazniku. Stouchanec nastesti ne moc velkej. Vylezou dve blumy v uniformach a cumi jak kdyz spadli z visne. Vyletel jsem z auta a rval jsem na ne co delaj. Jen zakoktali, ze se omlouvaji, ja nastesti zadnou skodu nemel, oni meli obtistenou moji znacku na laku narazniku

Kdo nezazije, neuveri :o:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A stihli u toho ještě prudit?

A měli formulář na dopravní nehodu? :D

A to jsi se rozjel na zelenou a oni se rozjeli víc? Nějak mi to není jasné, když stojíš za čárou.

A nebo jsi brzdil na červenou, abys nejel na červenou před nimi a brzdil jsi tak dobře, že hoši už to nestihli zabrzdit?

Aneb, Peugeot zastaví i málo brzdící škodovku... :D

Když jedou služebákem, jsou jakoby to byli ostatní řidiči, na mě jednou zablikali, že jsem nesvítil. A jednou na mě Policajtka zatroubila, protože jsem couval z parkoviště u Benzinky a přehlédl jsem je.

Nemyslím si, že by se obtěžovali vylézl a prověřit mě... Mě... :D Ale kdo ví...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stal jsem onehda na semaforu asi 1.5-2m za cervenou civilni oktavkou, cekame na zelenou, sviti porad cervena, ale v tom se oktavce rozsviti couvacky a znicehonic zacne couvat, stihl jsem jen zatroubit a mel jsem ho na narazniku. Stouchanec nastesti ne moc velkej. Vylezou dve blumy v uniformach a cumi jak kdyz spadli z visne. Vyletel jsem z auta a rval jsem na ne co delaj. Jen zakoktali, ze se omlouvaji, ja nastesti zadnou skodu nemel, oni meli obtistenou moji znacku na laku narazniku

Kdo nezazije, neuveri :o:bojim

Ano, na to je dobrá onboard kamera...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podla toho ako je dolamana oktavka tak to bola rana riadna. Ako pise OLDA ono na prvy pohlad to nevyzera na tej 407me zle, ale obhliadka moze ukazat kopec inych veci. Uz som videl tak burane auto , nevypadalo to zle, ale ked sa to riadne pozrelo, tak strecha zvlnena, dvere nesedeli riadne a ked sa to dalo na stolicu tak bolo skrutene ako banan. A vonku to nevyzeralo vobec zle.

Dufam ze to tak v tomto pripade nebude.

Ale aj tak by ma zaujimalo ako to bolo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Oddie, cim dal vice o ni premyslim ..

Taky mě to už napadlo. Jel jsem v koloně přes Soběslav směrem ke \"Sloupu\" a za zimákem jsem si všiml, že nás postupně předjíždí modrá Fóbie ale stylem kamikadze. Auta v protisměru, neauta, čára nečára, já jsem jim musel dost razantně uhnout a přibrzdit. Pokračovali v tom i při výjezdu ze Soběslavi. Před obalovnou to napálili i přes jízdní pruhy do protisměru. No zkrátka něco podobnýho jsem jestě neviděl a nezažil. Jaký bylo překvápko, že na parkovišti naproti autobazaru před \"Sloupem\" stála ona fóbie a za zadním sklem jí svítil nápis STOP POLICIE. Kolik lidí ohrozili a koho vlatně chránili. Auto nebylo nijak označeno, ani na něm nic neblikalo, prostě jeli jako hovada.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to už trošku starší záležitost. Stalo se to 24.10. v 9:25. Zastavil jsem na červené a policajt si nevšiml že jsem zastavil a poslal to do mě. Dopravka přijela sepsala, vina jednoznačně na jeho straně.

Za tu čáru mě poslal on. Jeho brdná dráha byla dva metry. Tak že to opravdu byla pěkná šlupka.

teď už mám auto doma ze servisu. Výsledná cena je 125 tis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...