Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ojnička,silentblok


pták

Recommended Posts

mas na mysli tu tycku vpravo u rozvodu ? motor ti nevypadne, toho se bat nemusis, pokud nevysroubujes matici na leve strane na drzaku spojky, tak nema kam jit, vpravo sedi na velkem silentbloku a abys ho z nej sundal, musis motor nadzvednout, takze pohoda

tu ojnicku na 1,8 16V od r.v. 98 mam na prodej, ani nebyly spatne ty silentbloky, vecer muzu vyfotit a kdybys mel zajem, muzu poslat

EDIT

Tak ted koukam, ze ty mas jeste naopak ten starsi typ (nejspis tedy bude auto vyrobeno jeste v 97 ci v prvnich mesicich 98, pak uz se to menilo a davaly se ty novejsi tycky)

Vicemene tedy plati to same jak pro ten typ novejsi, akorat, kdybys chtel menit i ten velky silentblok, tak musis podlozit motor a demontovat cely ten drzak ve kterem je zalisovan.

U toho maleho silentbloku staci jen vyndat tu ojnicku, nemusis se niceho bat, jen je tam trochu blbej pristup, myslim, ze je treba povolit vzadu 3 srouby s hlavou 16mm, ktere to cele drzi ke kastli

[upravil dne 17/11/10 11:58 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně tak,je uchycen 3 šrouby ke kastli,mám tady nový silentblok,takže bych ho tam chtěl nějak dát,četl jsem to v návodu udělej si sám,akorát mě zarazilo to uložení,že má jiný,celou tu ojničku vytáhl ven,ale nevim jestli to tady v mém případě půjde,čili v každém silentbloku je šroub s maticí a ty mám povolit abych ji dostal ven?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...