Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

doporuceni znacky brzd. kotoucu a desticek


Tazounek

Recommended Posts

Já mám ty nejobyčejnější a spokojenost (asi nějaký AutoKelly šmejdy :-) ). Táta měl na 405ce Bremba a pokroutil je. Myslím, že je to ani ne o materiálu, ale o zacházení, než si sednou. Chce to nejdřív zaběhnout a pak až brzdit jako drak. To je jako když známý těsně před dovolenou měnil kotouče a když přijel z dovolenky z Chorvacka, ještě k tomu poznávací, takže jeli po staré, těma serpentýnama, tak si stěžoval, že mu brzdy házejí. Prostě to chce zajet třeba 2000 km. Teda alespoň můj názor. Jak jsem psal výše. Buďto mám štěstí a nebo nevím čím to je, ale mě jdou skvěle i ty, podle jiných, šunty :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

..kotúč daj Febi a dosky ATE tie sa chystam aj ja vymeniť lebo som sa dal nahovoriť na Brembo ale neviem či je to padelok alebo čo ale nebrzdí to nič moc su tvrde ako skala a dosť prašia takže žiadne vyznamne plus v Brembach nevidim,mal som hned dat ATE ako mi poradili tu na fore teraz je to škoda penazí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...