Jump to content
  • Aktuální cíle darů

měrka nadrže


sanko

Recommended Posts

zdarte dnes sem natankoval plnou teda asi takhle pistole vystřlila jako ze uz tam neni misto a kdyz sem ji zmacknul tak vystrelila o5 ale po nastartovani byla ručička zhruba na 3\\4 nadrže a pri jizde ručička neklesla čím to ze mi neukazuje plnou? pred mesicem pri tankovani mi to vylezlo az uplne na konec a ted? mohlo by to byt tim ze benzinka byla mirne z kopce?

Link to comment
Share on other sites

Guest Chozeluizskuner

občas když zandám špatně pistoli tak mi to vyskakuje i na čvrtce nádrže..musíš dobře natočit pistoli.vyskakuje to kvuli špatnému odsávání par mám za to

Link to comment
Share on other sites

Mal som podobný problém a podľa môjho názoru môže za to to, že pri tankovaní nafta veľmi pení a tým pádom vypne pištoľ, aj keď nádrž ešte nie je plná. Väčšinou na to nemám čas, ale raz som spravil pokus, že pri tankovaní plnej, som po prvom vypnutí pištole počkal nejakých 5 minut, až kým pena opadne a a ďalej som tankoval, to som zopakoval ešte niekoľkokrát a tej nafty sa tam vošlo ešte o 15 litrov viac ako pri vynutí pištole - Peugeot 306 D, 60 litrová nádrž, ale až po hrdlo tam vojde 75 litrov!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Já zkusil něco podobnýho, \"nacvrkat\" tam co nejvíc, kvůli měření spotřeby a když jsem odjížděl, všiml jsem si velké louže podemnou! Přitom mi to nikde přes hrdlo neteklo? Louže byla u zadního levýho kola, což je na druhé straně než je plnění nádrže! Až doma jsem pod to vlezl s lampou, byla potečená už i celá nádrž, ale nejvíc to bylo u nějaké malé nádržky u toho levýho zadního kola! Nevíte co to je? Žeby na ten FAP to aditivum, ale proč by to bylo spojený s nádrží nebo s nějakým přepadem s nádrže? Nemá někdo schéma, jak je to tam pozpropojovaný? Nejlíp asi celej palivovej systém i s tím FAP aditivem. U starších aut je to většinou zhnilá stahovací páska na hadici plnění nádrže, ale tady to nevypadá. :myslim Díky za rady.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...