Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Doplnky na auto


Viashino

Recommended Posts

He, a ja si to nechal koupit na vanoce :)

ale porad je to levnejsi jak foliatec

Po pravde receno, Foliatec mi uz leze krkem, maj vsechno drahe... no sice u nic to stoji nejaky ten maly peniz, ale jak se to doveze sem, tak je to drahe jak nevim co...

Rucni brzda od Foliatecu se mi po mesici oloupala, takze ta kvalita taky neni prevratna ... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 2 týdny později...

a jak jsem ted zjistil, tak ani nedelaji zadny plasty. Navic vsechny auta vozej do nejaky dilny u Prahy. Kamos si tam dal auto a kdyz si pro nej prijel, tak melo najeto 350 km navic ..... jo a od ty doby mu to hlavne prestalo jezdit a jen opravy uz staly cca 35 litru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No zkušenosti mám z mračítkama třeba no bejednal jsem si od nich mračitka,tak mě je kámoš nastřiknul.No pak jsem je namontoval na předek jel jsem za kamošem a nechal jsem stát měho krasavce před barákem.Byl jsem tam zhruba 2hodky a když jsem přišel k autíčku a co nevidím boule jako sfině na těch mračítkách od sluníčka no spíše vada materialu.. Jel jsem reklamovat do JK a co mě ty hovada neřekli že o tom věděj že to byla vadná serie nebo co ... No tak mě je vzali zpět a říkal jsem jim že chci mít ty mračítka nastříkané tak se šprajcovali no ale pak vše dobře dopadlo ale toho běhání .. :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to ještě není všechno jeden známej si tam nechal dělat na bavora přední spojler měl to za prvé moc dlouho a když to bylo hotovo tak jak jel domů po dálnici co se mu nestalo spojler mu za jízdy odletěl jak papír no hnus práce ... :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...