Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Klepání přední nápravy


Láďa83

Recommended Posts

Ahoj Peugeotaci, v poslední době se mi při pomalém průjezdu po nerovnostech ozývá klepání z přední nápravy. Zkoušel jsem kmitat volantem ze strany na stranu při vyplém motoru a to klepání se začalo ozývat. Máte někdo podobnou zkušenost a tip? Všem předem díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nebo to také může být kulový čep. také mi teď začalo křoupat při pomalém přejezdu nerovností

a návštěva automechanika odhalila právě ten čep.

Takže mě čeká výměna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak bohužel u mě je to hřeben řízení. Má vůli a při otáčení koly klepe. Taky začíná téct servo, které je součástí. Nový mechanismus stojí 16 000 Kč. Rozhodl jsem se jít do repasu, kdy kompletní repasované řízení stojí 4 800 Kč a má 24 měsíců záruku. Měnil jste už někdo řízení? Jo a mám najeto 120 000 km. Mechanik říkal, že u francouzů klasika:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mechanik říkal, že u Francouzů klasika... tohle teda fakt miluju.... to určitě říkal mechanik, který jezdí Octavií nebo tak podobně :-).

Nevím, zda je to při 120 000 km normální, ale já to měl u 405 a ta měla najeto 300 000 km, takže tam by asi dotyčný mechanik opravdu koukal :o:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak bohužel u mě je to hřeben řízení. Má vůli a při otáčení koly klepe. Taky začíná téct servo, které je součástí. Nový mechanismus stojí 16 000 Kč. Rozhodl jsem se jít do repasu, kdy kompletní repasované řízení stojí 4 800 Kč a má 24 měsíců záruku. Měnil jste už někdo řízení? Jo a mám najeto 120 000 km. Mechanik říkal, že u francouzů klasika:papa

no, já mám najeto už 185 tis. a zatím ok. Ťuk, ťuk, ťuk!

Mechanici toho občas namluvěj spoustu.

Můj mechanik říká, že mám štěstí, že jsem si koupil 307 a né 407, to bych se prý teprve divil! :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...