Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zkrat na kostře


Iceman1980

Recommended Posts

Zdravím všechny lvíčata Po dlouhé době jsme vyskytla závada Auto cukne rozvítí se diagnostika motoru a známá hláška DEPOLUTION SYSTEM FAULTY Upozorňuji Fap je pryč !firmou FAPOFF! odstraněn cca před 40tis km Auto potom uplně chcipne Zastavíš -nastartuješ a jede dál ale jen do chvíle než za něj vemu cca 2500-3000 otáček a problém se opakuje znovu . Diagnostika Planet 2000 načetla chybu nevím jestli přesně napíši ZKRAT NA KOSTŘE -REGULÁTOR TLAKU PALIVA Olej a všechny filtry vyměněny PORADÍ NĚKDO CO STÍM NEBO KDE ZAČÍT !!!! Díky móóóóóć:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, škoda, chtělo to při diagnostice rozbalit a objeví se kód. Pak už se v dokumentaci většinou nechá najít příčina. Vypadá to, pokud se nemýlím, na regulátor tlaku na vysokotlakém čerpadle. Múže tam být jenom špatný kontakt, ale pokud bude vadný, tak jsem ho jako samostatný díl na SB nenašel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, škoda, chtělo to při diagnostice rozbalit a objeví se kód. Pak už se v dokumentaci většinou nechá najít příčina. Vypadá to, pokud se nemýlím, na regulátor tlaku na vysokotlakém čerpadle. Múže tam být jenom špatný kontakt, ale pokud bude vadný, tak jsem ho jako samostatný díl na SB nenašel.
Zítra to u kámoše ještě jednou načtu a zkusím najít ten kéd a dám vědět V SB jsem to taky hledal a nenašel :myslim Ale díky za ochotu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...