Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nalila 13 litrů Benzínu do Dieslu


ivous

Recommended Posts

Dobrý den dnes mi manželka nalila do Peugeotu 307 sw.13 litrů benzínu dolil jsem to doplna naftou poměr tedy 47 ku 13 litrů.Musel jsem jet ještě 100km domů.Auto jelo mírně cukalo při nižších otáčkách.Při předjíždení na rychlost dvě jsem na to dupnul trošku více a rozsvítila se mi diagnostika motoru.Zítra jsem objednaný na servis výměna palivového filtru a směs nafty a benzínu ven.Pokud se tedy všechno vymění zhasne mi kontrolka diagnostiky.Můj servisák nemá diagnostiku Peugeot.Nebo spíš už mám počítat,že se něco motoru stalo.Pokud by to cukání přestalo výměnou paliva a filtru jakoby se závada odstraní tak diagnostika shasne?

Zkoušel jsem ji restartovat podle příspěvku restart diagnostiky klíček druhá poloha kapku jako by start ale diagnostika kód nevyblikává.Tak se modlím a čekám a prosím o odpověď,radu,možná i uklidnění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten poměr 47ku 13 není hrozný,ale osobně bych s tím nejel a vypustil nádrž..., dával bych teď nějakou dobu aspoň přípravek VIF do nafty,podle mne s tím nebude nic--vyměnte filtr,naftu v nádrži, vymažte závady na diag. a je to :myslim

[upravil dne 7/11/10 19:54 ozzy56]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auto jede normálně jen ta diagnostika svítí nedá se ta diagnostika restartovat nebo budu muset s tím do Peugeota.Se mi nechce platit za diagnostku vymění filtr dám směs pryč dám kvalitní naftu a chtěl bych restartnou diagnostiku a kdyby se to rožlo znova tak bych do autorizovaného servusu na diagnostiku šel samozřejmě.( Peugeot 307 sw restart diagnostiky?)Jinak děkuji za přivítání v klubu.

[upravil dne 8/11/10 06:07 ivous]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se mi nějak nedaří resetovat ten počítač jsou tam jednak tá hláška diagnostika motoru antipollution flaut hláška a i km do které mám vyměnit olej myslím že se ten počítač nerestartl jen vypojením bateky.A nebo časem hláška zmizí když jsem vyměnil filtr a za směs sem dal kvalitní naftu.Mám počkat několik km.Auto nijak necuká jed v pořádku.Jen tam svítí ta diagnostika antipollution fault.To bych chtěl nejak smazat a ať to počítač vyhodnotí znovu.Peugeot 307 sw. 2004

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se mi nějak nedaří resetovat ten počítač jsou tam jednak tá hláška diagnostika motoru antipollution flaut hláška a i km do které mám vyměnit olej myslím že se ten počítač nerestartl jen vypojením bateky.A nebo časem hláška zmizí když jsem vyměnil filtr a za směs sem dal kvalitní naftu.Mám počkat několik km.Auto nijak necuká jed v pořádku.Jen tam svítí ta diagnostika antipollution fault.To bych chtěl nejak smazat a ať to počítač vyhodnotí znovu.Peugeot 307 sw. 2004
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...