Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jakou používáte navigaci?


matii

Recommended Posts

Já mám TomTom Go 730 Traffic a jsem taktéž spokojená. Jen mi to docela dlouho hledá satelit, ačkoliv třeba kolegovi, co má tu samou navigaci, to naběhne hned.. Zatím mě to navedlo vždy tam, kam jsem chtěla. Stahuji si opravy map, ovšem doteď jsem moc nepochopila smysl, resp.co všechno tyhle balíčky opravují.. jezdím po novém Pražském okruhu a ačkoliv jsem relativně nedávno aktualizovala, v mapách se mi to zatím neprojevilo..

Děláš si i aktualizace Quick GPSfix- je to aktualizace pozic družic,aby ti je rychleji našlo:papa

Dělám aktualizace úplně všeho, co mi to nabídne ;-))). Tento týden jsem jí použila dvakrát a podruhé už se to našlo pomalu hned, takže na to má opravdu vliv jak často to člověk zapne ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Nokie 5800 navigon pack a 5230 a bezrpoblému ve městě Praha, Brno, Liberec atd. dálnici bez problému to samé Chorvatsko tam a zpět a Chorvatská města a funguje offline (internet můžeš používat v případě pokesu sugnálu pro rychlejší připojení)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu to tady oživím. Má někdo zkušenosti s no name navigacemi, jako je třeba tahle? Nepotřebuju reakce typu: to je čína a proto šmejd. Chci vědět, jestli má někdo praktické zkušenosti. Díky.

tiez prave pozeram po nejakej cine, co som pocul tak celkom spokojnost, no vsak samozrejme bez zaruky.

Vyhodou tej, na ktoru si dal odkaz je hlavne 5 palcovy display, avsak neviem aky to ma procesor a aku velku ramku??

:D

Nevies nahodou za ako dlho to pride z ciny?, pocul som ze to trva asi 4 tyzdne? je to tak?

:D

:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu to tady oživím. Má někdo zkušenosti s no name navigacemi, jako je třeba tahle? Nepotřebuju reakce typu: to je čína a proto šmejd. Chci vědět, jestli má někdo praktické zkušenosti. Díky.

Je to čína mám podobnou 5\" a lepší GPS neznám... teď jsem objednával něco podobného ale 7\" z eay. máme doma TomTom one není špatný ale toto si myslím je lepší.. jak funkcemi, tak tím že tam v ní může být skoro jakákoliv navigace tom tom, garmin, IGO... za ty peníze fakt hodně dobrá GPS pokud ji koupíš přímo na EBAY je ještě levnější..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pouzivam HTC Desire a Sygic Aura, este sice ma nejake bugy, ale je to schopna navi. Trochu mi tam vadi hlaska \"otocte sa o 180°\" ked zabudnem odbocit :D.

A niekedy sa stane ze neskoro rozkaze odbocit, ale to bude asi tym ze v meste chodim 60 a nie 50 ako je naucena :myslim

Predtym som mal na Nokii 5800 Sygic a ten uz bol vychytanejsi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja používam MDA Compakt V (brandovaný HTC Diamond 2) s programom IGO8 s mapami TeleAtlas. Skúšal som i Sigic ale tomu som nejak neprišiel na chuť. Obrazovka je síce pomerne malá ale výhodou je že ho mám stále po ruke. Pri vyhľadávaní konkrétnej adresy je to neoceniteľný pomocník.

Niekto tu spomínal že mu navigácia dlho hľadá satelity. V tomto telefóne je na to utilitka ktorá si stiahne pozície satelitov a potom je vyhľadanie rýchlejšie. Skúšal som to a ak je čerstvo aktualizované tak ich nájde pomerne rýchlo ale po 5 - 6 dňoch to trvá i munútu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Andreww : rychlost jede vše plynule jak navigace mam v ní igo a tomtom, teď to měl pujčene známy a nemohl si to vynachválit mají doma garmina a ten se prý přisekává a trvá mu než se šipka pohne na křižovatku.... , filmy se nesekají, handsfree taky bez sekání a zadávání souřadnic má (záleží podle toho co tam máš IGO a TOM TOM a u těch to jde..

[upravil dne 17/2/11 15:16 wojtěch]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...