Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

2,0 HDI 100 KW spojka


Diesel46

Recommended Posts

  • O 3 měsíce později...
  • O 2 týdny později...

Ahojte chalani,

stalo sa Vám, že spojka len tak z ničoho nič prestala šmýkať? Mne začalo po chipe asi pred dvomi týždňami, a včera a dnes OK, ....nechápem. 

Mám kúpenú sadu,som objednaný na výmenu, ale spojka prestala prešmykovať. Dajakú radu prosím? Sadu ešte môžem vrátiť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to ti mohl straki říct hned, že po čipu budeš měnit spojku :myslim

spojka je totiž stavěná na určitý kroutící moment a když načipuješ, spojka to nepobere..., motor má nejvyšší krouťák kolem 2000 otáček, takže když dáš v tomto okamžiku plyn na podlahu, spojka proklouzne--když to budeš dělat často, bude další spojka na výměnu

spojka je u těch starých dvoulitrů poddimenzovaná, to ví každý, kdo auta PSA dělal

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Áno, toto všetko mi je jasné, aký priebeh krut.momentu a výkonu má RHR, prečo prešmykuje v okolí 2tis otáčiek atd.... Ale mne to teraz prestalo robiť tak som sa spýtal či sa to už stalo niekomu, aby to takto samo od seba prestalo. A to som dnes skúšal všelijako, a neprekĺzla.

Ináč u týchto motorov, ešte k tomu nachipovaných by nebola vhodnejšia prestavbová sada na jednohmotu?

Upraveno uživatelem marcel307
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

citliví jedinci si stěžují, že po montáži jednohmoty auto duní, brní, prostě slyší různé rušivé to'ny..., dnes cena sady dvouhmoty klesla natolik, že to asi nemá smysl :myslim 

ale ti, co tato auta používají do lesa na dřevo, nebo jako auto ke stavbě, dávají jednohmotu a spojku už pak nemusí řešit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...