Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dotaz na adminy


Marcel505

Recommended Posts

a mňa tiež nezabite . . . ja som tu 10 rokov v CZ tak už som sa naučil ktorý mesiac je ktorý :aut:D:aut :aut :aut :aut  datum  v číselnej podobe by bol ešte OK ale €urá v rozklikávací liště jsou podle mě totální blbost . . .  když tam chceš cenu v €urech tak to napiš do  inzerátu(to je plynulej přechod do CZ :aut )

 

berte ohled na to,že každá vyfikundace(rozuměj nová lišta okno) je další práce navíc . . . :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a mňa tiež nezabite . . . ja som tu 10 rokov v CZ tak už som sa naučil ktorý mesiac je ktorý :aut:D:aut :aut :aut :aut  datum  v číselnej podobe by bol ešte OK ale €urá v rozklikávací liště jsou podle mě totální blbost . . .  když tam chceš cenu v €urech tak to napiš do  inzerátu(to je plynulej přechod do CZ :aut )

 

berte ohled na to,že každá vyfikundace(rozuměj nová lišta okno) je další práce navíc . . . :)

Tyjo... v záplavě potřebných oprav, uprav a vylepšeních mi jeden řádek kódu teda jako práce nepřijde. Ano, kdyby se to mělo dělat na hotovym, léta běžícím projektu, tak asi jo... ale tohle přilepit k něčemu většímu a důležitějšímu mi jako problém fakt nepřijde...

 

Nebo se na všechno ostatní taky vykašlat, protože "to je přece práce navíc"? Dyk to v podstatě funguje, žejo... Ona spousta věcí funguje, bez nějakých vyfikundacích, fičurin, nesmyslů... Nakonec.. by se tady taky mohl "sypat čaj"... aťi si to každej z toho bináru, nebo hexa přeloží sám, proč by se tomu měl vůbec věnovat nějaký čas a úsilí...

 

Sri za OT... Ale tohle už jsou jen a pouze ubohý výmluvy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A dost, držte už klapačky, nebavite mě, prostě se tu budete hadat jak o pomlčku v nazvu státu, nastavení jsem na zkoušku změnil, pokud to nebude vyhovovat vrati se zpět puvodní formát, a jestli ještě někdo cekne něco o datumu tak ho vypneme uplně. Nechci slyšet ani pipnutí

 

Předpokládám že ted budou vadit vyrazy Dnes, Včera. :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdepak. Je to pevně dáno: dd/mm/rrrr. Dokonce jsou na to normy... Jiný formát je: rrrr-mm-dd Další: d. m. rrrr (včerně mezer). Obdobně slovně d. mmmm rrrr. Pak ovšem existují i anglické a americké verze.

Upraveno uživatelem Edison
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdepak. Je to pevně dáno: dd/mm/rrrr. Dokonce jsou na to normy... Jiný formát je: rrrr-mm-dd Další: d. m. rrrr (včerně mezer). Obdobně slovně d. mmmm rrrr. Pak ovšem existují i anglické a americké verze.

Už sis dal tu ledovou sprchu...? Asi ne co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, format data je zpět, bohužel se nam rozhodilo nastavení kvuli delce u jednotlivých polí u mobilního skinu a nasledně nam kolidovalo nastavení s nastavením data ve foru, na mistech kde je datum budou mezery a musely by se upravovat šablony zobrazení...., takže čtěte to co máte. Překlad mužeme někde vystavit pokud si to někdo napiše a pošle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...