Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dotaz na adminy


Marcel505

Recommended Posts

  • O 1 měsíc později...

Hledal jsem na fóru, ale nikde jsem nenašel ,,odpověď". Chci se zeptat, k čemu je kolonka Oznámení, kde se udávává, zda se líbil a nebil příspěvek. Ale nikde se nepíše důvod, co se líbilo a nebo nelíbilo v daném příspěvku. Nebo to je na libovůli hodnotitele? To pak může nabýt dojmu, že se nesmí členové osobně vyjadřovat v rámci Stanov, aniž by je jakýmkoliv způsobem porušili a nebo by porušili dobré mravy. Kolonku oznámení jsem nepoužíval a ni nesledoval a až dnes jsme si všiml, že tam mám (píši za sebe) kladné i negativný reakce. Ale už není uvedeno, za co. To se jako nesmí odpovídat na daný příspěvek, aby se to někoho nedotklo? Nerozumím to mu. Asi jsem ze staré školy. Proto se raději ptám. To snad nevadí a nebo dostanu negativní ohodnocení? Vždy se snažím odpovědět slušně a v rámci dobrých mravů a Stanov. Jsem si plně vědom, že se nelze zalíbit každému.

Je mi jedno, zda-li se líbí a nebo nelíbí příspěvky, ale pro nezasvěcené se pak může takový člen jevit jako ,,lump" a špatný  člen P-C. Takový to na mě dělá dojem. Vím, že v době Facebooku a pod. se dávají ,,palce" a pod.   Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlastně jsi si odpověděl sám. Je to tak, jak píšeš. Tvůj příspěvek se někomu líbí a někomu ne. Tudíž, ten co se mu to líbí, dá palec nahoru, ten co se mu to nelíbí, dá palec dolů. Nic víc za tím nehledej. Je to náhrada za dřívější příspěvky typu "souhlasím s tebou, pod to mě podepiš" apod. Nebo v obrácené smyslu. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já rozumím, ale jde o to, co se přesně nelíbí? To co jsem napsal = obsah mé odpovědi a nebo jsem napsal něco špatně či jsem odpověděl špatně? Myslím si, že každý svou odpovědí se vyjadřuje. Pokud je to trend dnešní doby, se takto vyjadřovat k věcím a problémům, tak se si myslím, že se stala někde chyba a nebo už je taková doba.

Nechci se nikoho doktnout. Osobně to nepoužívám. Někdy stačí, když si přečtu příspěvek a mohu si udělat osobně sám ,,obrázek" o pisatelovi. Vážím si všech lidí (členů), kteří jsou zde a to i vedení. Děkuji za vysvětlení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hledal jsem na fóru, ale nikde jsem nenašel ,,odpověď". Chci se zeptat, k čemu je kolonka Oznámení, kde se udávává, zda se líbil a nebil příspěvek. Ale nikde se nepíše důvod, co se líbilo a nebo nelíbilo v daném příspěvku. Nebo to je na libovůli hodnotitele? To pak může nabýt dojmu, že se nesmí členové osobně vyjadřovat v rámci Stanov, aniž by je jakýmkoliv způsobem porušili a nebo by porušili dobré mravy. Kolonku oznámení jsem nepoužíval a ni nesledoval a až dnes jsme si všiml, že tam mám (píši za sebe) kladné i negativný reakce. Ale už není uvedeno, za co. To se jako nesmí odpovídat na daný příspěvek, aby se to někoho nedotklo? Nerozumím to mu. Asi jsem ze staré školy. Proto se raději ptám. To snad nevadí a nebo dostanu negativní ohodnocení? Vždy se snažím odpovědět slušně a v rámci dobrých mravů a Stanov. Jsem si plně vědom, že se nelze zalíbit každému.

Je mi jedno, zda-li se líbí a nebo nelíbí příspěvky, ale pro nezasvěcené se pak může takový člen jevit jako ,,lump" a špatný  člen P-C. Takový to na mě dělá dojem. Vím, že v době Facebooku a pod. se dávají ,,palce" a pod.   Děkuji

 

Mě se to třeba nelíbilo, tak jsem ti dal palec dolů, dotaz mi přišel zvláštní.... Píšeš, že ti je jedno, jestli se líbí nebo nelíbí, co píšeš ostatním - tak trochu nechápu, proč se na to v této pozdní hodině ptáš :D Apropo špatných členů P-C tu je a mají kladná hodnocení až hanba :D:D:D

 

Drž se toho, že když nebudu nejlepší, tak mohu být nejhorší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozumím, takže moc objektivní to není toto hodnocení. Omlouvám se, za dotaz v pozdní hodině. Jinak jsem si na Oznámení udělal vlastní obrázek.  Taková už je doba.

pukac: Nevím, co je na mém dotazu zvláštní? Jsi asi mladý, tak pro tebe je to automatické, že se dávají palce a buhví co všechno. Tak se nezlob za můj dotaz. Ale i tak ti děkuji za tvoji odpověď.

 Jinak s novým fórem úspěšně zápasím. Jen to Hledání se mi zdá horší než na starém fóru. Tam stačilo zadat slovo a už vyjeli příspěvky. Na novém fóru většinou nic nevyjede, ani když jsou to moje příspěvky :D . A mohu zadávat slova a nebo i celý příspěvek. Snad se to zlepší. Nejsem sám, kdo tu toto napsal.

 Přeji v tuto pozdní hodinu dobrou noc a palce nahoru i dolu :D .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak za toho mladýho lup další mínusek :D:D:D

 

Myslím, že přesně víš, k čemu ty palce jsou

 

Jinak co je objektivní a co ne? To je hloupost.... Ty mínusy či plusy právě vyjadřují SUBJEKTIVNÍ názor na daný příspěvek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Poradím ti, založ si vlákno v sekci Naše káry, v příslušné sekci a tam můžeš psát o autě, nahrávat fotky a sdílet svoje zkušenosti s autem.

Album je přístupný jen pro Řádné členy platící členství v Peugeot clubu. ;)

Těším se na vlákno. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...