Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dotaz na adminy


Marcel505

Recommended Posts

Tak ešte raz, písal som ... vo všetkých civilizovaných krajinách je január, február, marec... len vy češi musíte byť výnimka :)

Nie sú tu smajle náhodou preto, aby človek vyjadril náladu, pocity alebo na odlahčenie príspevkov? Čítal som tu kadečo, aj urážky priamo na dotyčnú osobu zakončené smajlom a všetko bolo v pohode.

Pre menej chápavých ten smajl :) v tom mojom príspevku tam bol preto, že to nie je myslené vážne a malo sa to brať ako žart.  No zrejme sú tu aj takí, ktorí  nemajú zmysel pre humor, všetko si berú osobne a dotklo sa ich to. Tým sa ospravedlňujem. Nikdy by som si vedome nedovolil nikoho uraziť, zvlášť čechov, ktorí sú mi ako národ z pomedzi ostatných najbližší, mám tam rodinu i kopu kamarátov. No fakt som nečakal také tvrdé reakcie kvôli tejto banalite.

Zbohom.

Upraveno uživatelem Thomashko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepochopil jsi a jako vždy jen hýkáš jako potrefený osel.

 

Přeložím Ti, oč zde jde - shora :

1. požadavek na překlad ČESKÉHO webu do SK,

2. ad absurdum dovedený příspěvek Goldinky o tom, že to už to tady rovnou může být celé anglicky,

3. moje pobavená reakce na Goldinky záměrný přestřel.

 

A jestli jsi mě právě nazval ubohým běž si dát pár facek a pak sem zkus napsat něco rozumnějšího.

 

Nikto nekaze cely cesky web prekladat do SK.. stacilo najst aj kompromis, ale zjavne nie... tak si to nechajte tak... Skoda, ze takto nereagujes aj na clenske, ze Eura nechceme!! len ceske koruny... Stale to bolo CZ a SK forum, ale pre par SK ludi, s ktorymi ste sa rozhadali, hadzes vsetkych do jednej kopy... Zrazy a kluby su o spajani ludi s rovnakymi zalubami, no na tomto fore to uz je viac o vsetkom inom, len nie o autach. Kazdopadne nech sa vam dari a kedze som slovak, tak z vaseho CZ fora sa radsej odhlasim... Majte sa...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dodo, tak najdi ten kompropis a podříď se většině. Myslíš, že kdybych přišel já za Slovákamá, že by kvůli mě přejmenovávali měsíce? Mě to přijde trochu ubohý, vynášet takovéhle závěry. ;) A nemyslíš, že tebou zmíněné členské je bez rozdílu odkud přijde? Vždy je to jen od jednoho člověka. A myslím, že je jedno, jestli je to z CZ, SK nebo někde z tramtárie. Přemýšlej o tom. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale ved ja nekazem na celom fore premenovat mesiace... Aj na starom fore sa dalo zmenit napriklad farba celeho fora a urcite nieje ziadny problem (len vec chcenia) aby som si sam mohol nastavit zobrazenie mesiaca napr. cislami... Ved sa to da aj na lacnych hodinkach, volba formatu casu, datumu atd... Nieje to absolutne ziadny problem, len vec pristupu a chcenia, ale tu je ten pes zakopany! Ze sa nechce... Ved to napiste na rovinu... Radim: skus ty premyslat o tom, co si napisal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dodo407sw: Tohle není problém CZ vs SK, ale problém s konkrétními lidmi. Denně sem chodí velká skupina lidí ze Slovenska a nikdo s tím nemá problém, neremcá, nevyvolává spory ani se teatrálně neodhlašuje z fora za zobrazení měsíce číslicí. Jednou je dole v popisu jazyk čeština, tak to nechme tak a já věřím, že překladač potřebovat nebudete. Nicméně pokud by se mezi Vámi našli ochotníci, kteří by forum byli ochotni přeložit do slovenštiny (aby zde existovala volba) tak rád poskytnu zdrojové soubory ;)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale ved nikto neziada o cele prelozenie fora :D stale to iste,,, na predchadzajucej stranke Marcel00 ukazal ako sa to da jednoducho zmenit... :D

Ved hned pod moznostou si vybrat casove pasmo (kde ich je kvantum - neviem na co) daj len okienko vyber formatu datumu a je to... Len ako pisem... Nieje ochota...

Ved to nieje vec toho, ze SLOVAK nieco chce... ved je to standardna vec, ktora funguje na celom svete... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ved prave preto Radim!!! aj viac formatov datumu a casu... tak na jednej strane ohladuplnost a na druhej strane ochota prisposobit nieco nulova...

Sa smejem ja z teba, ako nedokazes pochopit o co v tej suvislosti slo :D

Daj si klapky na oci, postav sa do radu a prikyvuj...

Upraveno uživatelem dodo407sw
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedokážu, protože já s tím problém nemám. To zase pochop ty. ;) Ano je to o kompromisu, ale když to teď v nastavení není možné, tak hold není. A myslím, že kluci mají stále lepší věci na práci ohledně fóra, než přejmenovávat měsíce po vašem. ;) To zase pochop ty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pre boha... ved aspon citaj tie prispevky.... OMG... Ved som NIKDE nenapisal ze chcem premenovavat mesiace... Neuveritelne...

Presne tak vznikaju problemy, ze nejaky podpichovac nema chut ani precitat prispevky a bude to dristat hluposti!!

Upraveno uživatelem dodo407sw
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak este raz... slusne...

 

Chel by som sa opytat, ci by sa dala (nemusi hned) do buducna spravit moznost zmeny formatu datumu...

V prispevkoch je datum napr. 1.rijen 2014 a zmenit jednoduchym nastavenim formatu (ako napr. v telefonoch atd.) na format 1.9.2014

NIC VIAC...

 

Nikto neodpisal, ze casom to skusime alebo nejaka ochota ze doladime forum a pozrieme sa na to... NIC.. proste len zbytocne ataky, ze je to CZ forum, uz sa po cesky atd.

Myslim si, ze na fore, ktoreho vyvoj a aj prevadzka stoji kopec penazi je uplna banalita spravit nieco take...

 

Dakujem za pochopenie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dodo407sw: Nicméně pokud by se mezi Vámi našli ochotníci, kteří by forum byli ochotni přeložit do slovenštiny (aby zde existovala volba) tak rád poskytnu zdrojové soubory  ;)

Tohle je ta nejlepší odpověď, kterou jsem k tomuto tématu četl. Pokud to lze realizovat, nevidím důvod, proč SK členům tuhle možnost nenabídnout. Ať si to přeloží a správci se postarají o implementaci. 

 

No a na celém světě je spousta časových pásem. :D Sorry, nedalo mi to. :D

Teda tohle už přijde pitomý i mně. Když se podíváš do svého profilu, tak zjistíš, že k tomu mám důvod. Přepínač časových pásem tam totiž je. Proč by tam zrovna tak nemohlo být i přepínání jazyka? 

 

Z jedný otázky se tu dělá politika jen proto, že ji položil někdo ze Slovenska. Dělám na jednom projektu, který je od svého zrodu pojat jako CZ/SK (tedy stejně, jako byl vždy i tento klub) a nikdo tam nemá problém s tím, že v profilu je jazykový přepínač - defaultně (pro neregistrované) je forum v češtině, protože z CZ tam chodí lidí prokazatelně více. Nikdo se nepohoršuje, nikdo po nikom nechce žádné výhody. Jen si komunita udělala forum takové, jaké ho chce mít. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak este raz... slusne...

Chel by som sa opytat, ci by sa dala (nemusi hned) do buducna spravit moznost zmeny formatu datumu...

V prispevkoch je datum napr. 1.rijen 2014 a zmenit jednoduchym nastavenim formatu (ako napr. v telefonoch atd.) na format 1.9.2014

NIC VIAC...

Nikto neodpisal, ze casom to skusime alebo nejaka ochota ze doladime forum a pozrieme sa na to... NIC.. proste len zbytocne ataky, ze je to CZ forum, uz sa po cesky atd.

Myslim si, ze na fore, ktoreho vyvoj a aj prevadzka stoji kopec penazi je uplna banalita spravit nieco take...

Dakujem za pochopenie

Myslím, že aby to bylo uživatelsky volitelné nebude možné a vývoj takového doplňku rozhodně financovat nechci, nicméně jakmile bude chvíle podívám se po tom.

Co se týče aktuálního formátu datumu, mě se to líbí tak jak je, pokud bude většinový názor že číselné zobrazeni by bylo z jakéhokoliv důvodu lepší změnit to lze a celkem jednoduše. Ale aktuálně k tomu nevidím důvod.

Z tou Slovenštinou jsem to myslel vážně, ten překlad by podle mě nebyl až tak složitý (z češtiny), ale museli by se někomu chtít přidat ruku k dílu

Odesláno z telefonu za pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týče aktuálního formátu datumu, mě se to líbí tak jak je, pokud bude většinový názor že číselné zobrazeni by bylo z jakéhokoliv důvodu lepší změnit to lze a celkem jednoduše. Ale aktuálně k tomu nevidím důvod.

 

Tak s bohom demokracia a vlastne napady... Nech zije diktator!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...