Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dotaz na adminy


Marcel505

Recommended Posts

Aha, otázka od Slováka. Já zapomněl. A když tu otázku položím já, bude stále od Slováka? Nevím, co je na otázce "Chcete zobrazovat měsíce slovem nebo číslicí" tak nacionálního, že by se na to nedalo odpovědět objektivně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K čemu? Pokud to vezmu ze svého pohledu, vyhovuje mi to napsané slovem, což když hodím do ankety, budu okamžitě označen za nepřítele Slováků. Já jsem svůj návrh řešení napsal. To, že tu má někdo potřebu hrát na utlačovaného chudáka, než by se nabídl k překladu, je jeho problém a ne můj. Ten ale anketa nevyřeší. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak s bohom demokracia a vlastne napady... Nech zije diktator!

Pokud respektuji většinový názor tak jsem podle Tebe diktátor!? Mám pocit že se tu hádáš jen ze setrvačnosti, řešení jsem Ti nabidnul, ale nereagovals na něj, tak tady zanech toho vykřikování než Ti ukážu opravdovou moc diktátora ;)

Odesláno z telefonu za pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemam problem pridat ruku k dielu a urobit preklad... v praci mam casu az az... :)

nech mi to niekto kus vysvetli a je to... ALE stale budem stat za tym, ze ideme menit mozno 5000 slov, koli jednemu cislu...

Nemozem pochopit, preco niekomu nevadi, aby sa investoval cas do prekladu vsetkeho (co ani nieje nutne) oproti vlozeni nejakej funkcie s formatom datumu... :o

 

Co sa tyka inzercie a eur: ved cech nech si da CZ a slovak EUR... :D ale ma tu moznost... nikto nezakazuje pouzivanie EUR... Do textu dam EUR do kolnky CZK...

Upraveno uživatelem dodo407sw
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobře, a to jsem k tomu neřekl ani slovo a už se to tu málem popralo. Přiznám se, že jsem nikdy ani nevšiml data, ale asi to je tím, že to beru automaticky. Rozhodně by mě formát v číselné podobě nevadil. To zvládnu. Budeš se Pe.tr divit, to mě víc vadí ta Eura v inzerci. Než to člověk přepočítá.

Ale rozhodně jsme měl pocit, že ten dotaz psal Pastorek nebo někdo od něj. Tedy podle rekce Českých členů. Neurážejme se hned jakmile někdo (kdokoliv) řekne něco s čím nesouhlasíme. A stejně tak vnímejme tón s jakým to píše.

Bud líp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezabite ma, ale rovnako mám problém s názvami českých mesiacov :D

 

Na starom fóre bol dátum v číselnej podobe a nikdy som to neriešil. Tuto naozaj netuším, z akého "dátumu" je posledný príspevok alebo kedy bol založený - viem to tak maximálne z kolónky príspevkov za 24 hodín, že sú z dneska :D 

 

Určite by som uvítal, ak by bola možnosť, to mať v číselnej podobe (inak žiadny preklad samozrejme potrebný nie je) ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...