Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dotaz na adminy


Marcel505

Recommended Posts

To si uprimne nedovedu predstavit pripravit jazykove mutace "jen na neco" - tak bud komplet v EN / CZ / SK nebo nic, ne  :)  Ale treba to jde - to by nam lepe zodpovedel ChouLu nebo Schreek :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci rejpat, ale já třeba občas mívám problém se slovenskými slovy... :) Mohli byste psát česky, abych v tom neměla maglajs? myslim si že zrovna v případě dnů a měsíců není problém si na google translate najít překlad a těch 12 + 7 slov se naučit v češtině.... Já to s vašim jazykem taky dělám, když ta slova neznám... 

 

A nebo to změňme všechno na angličtinu :P 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Goldinka :  jj   :D   jen at se ti co umi potrapi a ti co neumi nauci :P:D   (a za chvili si tu budem psat v peti lidech)

 

 

Třeba v mém případě se o to Ty konkrétně snažíš co Ti Tvé ubohé síly stačí. Zatím jsem ale pevný jak skála, i když tuším, že bys byl sakra rád aby to bylo jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeejda, to sa tu este riesi?

ved staci to hodit z formatu povodneho DD.MMMM.RRRR na format DD.MM.RRRR a je to. trivialita jednej premennej v nastaveniach fora...

a nenastavim a nenastavim a nenastavim :D

 

sposob akym to tu dotycny obcan nacal tuto temu so zobrazenim datumu a akym sposobom tu pomenuva narody mi hlava nebere... :nevim:blicismajlik

 

p.s.: osobne mi je jedno ako sa to zobrazuje, aj tak citam len komenty za 24h :P

Upraveno uživatelem Marcel00
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba v mém případě se o to Ty konkrétně snažíš co Ti Tvé ubohé síly stačí. Zatím jsem ale pevný jak skála, i když tuším, že bys byl sakra rád aby to bylo jinak.

 

 

Nepochopil jsi a jako vždy jen hýkáš jako potrefený osel.

 

Přeložím Ti, oč zde jde - shora :

1. požadavek na překlad ČESKÉHO webu do SK,

2. ad absurdum dovedený příspěvek Goldinky o tom, že to už to tady rovnou může být celé anglicky,

3. moje pobavená reakce na Goldinky záměrný přestřel.

 

A jestli jsi mě právě nazval ubohým běž si dát pár facek a pak sem zkus napsat něco rozumnějšího.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...