Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dotaz na adminy


Marcel505

Recommended Posts

Guest servisman

Máme rozdíl v čase pokud jsem a nejsem přidlášen

Koukám že se nic neudělalo. Pokud nejsem přihlášen jsou příspěvky o hodinu méně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

If you have chosen the correct timezone and the clock is an hour out, this is because of daylight savings time and your members can correct this by editing their 'Board settings' via their User Control Panel.

 

Tak toto mam v Administraci, když to posunu tak všichni přihlašení uvidí nejspíš čas o hodinu dopředu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

Přesně tak . Pokud jsem přihlášen je čas v pohodě. Pokud nejsem je o hodinu méně, Takže problém není u mne Radku. :papa

 

Co tak to  napsat česky

Upraveno uživatelem servisman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

Pásmo mám nastaveno správně a DST  mám taky zaplou.  teď jsem na to koukal a ukazuje to dobře, ale před časem byl tam rozdíl hodina a já nic neupravoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

Jasně rozumím, hlavně že to nyní ukazuje čas  správně i když tu nejsem přihlášen. Tento problém byl i na podzim, a chyba nebyla na mém příjimači.  :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zdravím, neustále bojuji s limitem palců nahoru. Prosím o navýšení ;) Děkuji předem !

Já taky, já taky, já taky !!! :D Vždyť i jára Cmrman věděl, že volební období je čas, kdy se i poddaný lid může dosyta napást :D

 

Rád bych více palců nahoru rozdal, vždyť je to škoda, aby někteří nebyli pochváleni a někteří nepochválení ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...