Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dotaz na adminy


Marcel505

Recommended Posts

Nechci se opakovat, ale nešlo by něco udělat s Hledáním? Dříve stačilo zadat slovo(a) a ukázali se příspěvky. Ted se neukáže nic. Je to hrůza něco hledat. Vím, že se to tu již řešilo, ale pokrok žádný. Ale asi to nepůjde změnit. Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Davide, dříve jsem zadal do Hledání slova(a) a klikl jsem a vyjeli mi vše, kde bylo dané slovo. Pouze jsem jen zadal ještě od začátku apod.

Havlicek.Lukas: jak to, že vyhledávám špatně? Vždyť toto je na vyhledávání. Jako to bylo u starého fóra, akorát, je to na levé straně. Toto nové vyhledávání je na nic. Nic to nenajde a když už něco objevý (najde), tak nesmysl. A vyplňovat nějaké tabulky, tak se na vyhledávání ,,vykašlu" a raději se založí nový příspěvek. Jako to zjišťuji u jiných členů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to trochu jiné to vyhledávání. Taky mi chvilu trvalo než jsem se trochu naučil.

Prostě používej rozšířené vyhledávání, nahoře dáš co hledáš a dole zaškrtni "Jako příspěvek". Výsledek je potom skoro stejný jako u starého fóra. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, neustále bojuji s limitem palců nahoru. Prosím o navýšení ;) Děkuji předem !

 

To ale neděláš nic jiného než že klikáš :D Mrknu se na to, co by se  s tím dalo dělat ;)

 

Edit: Řádní členové mají zvýšen limit na 20 na den, snad už to bude stačit ;)

 

Neustale boji s nerefreshovanou strankou v mobilni verzi, dekuji za napravu .

 

Můžeš upřesnit? Úplně nerozumím co tím chceš říct...

Upraveno uživatelem Schreek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...