Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Drnčení v motoru


pedros307

Recommended Posts

Zdravim všechny.

Už asi měsíc se mi ozývá při volnoběhu drnčení z pravé strany motoru.Myslel jsem,že je to napínací kladka pomocného řemenu.Dneska mi ji měnili a pořád stejný.Tak to znovu zkoumali a na nic nepřišli.Neřešil někdo něco takového?Prosím poraďte.Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau tak to jsem take resil a uz jsem z toho byl docela na prasky. Vzal jsem to od silentbloku, kladky no proste komplet a porad stejny. Pak jsem se vsimnul, ze mi chybi asi ctyri plastove spunty co drzi tapec za motorem. Tento tapec dela neskutecnej bordel. Koupil jsem tedy spunty pridelal a od ty doby je klid.

Drzim palec at na to prijdes.

T.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 1 měsíc později...
  • O 2 roky později...

Zdravim hosi, takze pocuvam to asi posledne 3 dni a neviem prist nato co to je....zacalo to znicoho nic..za studena ked nastartujem tak v pohode, ako nahle sa motor zohreje zacne v motore nieco buchat (taky neprijemny zvuk, znelo mi to ako kov o kov) ale po stlaceni spojky ten zvuk prestane, pri jazde to pocut nieje. Myslite ze to bude spojkove lozisko alebo to bude nieco zavaznejsie. Diky za rady

Edit: tak zvuk pomaly ustava aj na volnobehu pri pridani plynu

[upravil dne 5/7/13 15:18 od Miko2609]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož, dne jsem byl u machanika, výměna oleje a zjišťování drnčivého zvuku při rozjezdu a v malých otáčkách. Vypadá to na napínák kladky na drážkovém řemenu. Řešil jste to už někdo?

Nieco podobne som mal na starsej 307, tiez som si myslel, ze to bude napinak, ale nakoniec to bolo rozsypane lozisko na spojke klimakompresora. Zhod dole remen a skontroluj na tej remenici vôlu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...