Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Aké zimáky vybrať? Čo Matador?


ferrari

Recommended Posts

Tak já mám fungl nové matador MP 52 nordica basic 185/65/14 cca

2 měsíce a jsou celkem v pohodě až na jednu věc - Táhnou trochu do leva (geometrie ok) Ve sněhu drží slušně (a toho sněhu jsem letos najel dost), na mokru je to taky obstojné. Koupil sem je za 935,-/ks Takže na můj normální styl jízdy je to supr kup.

p.s. kdyby někdo věděl proč ty gumy táhnou do leva tak prosím napište - je to vzorkem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ja mozem priamo porovnat MP58 (mal som predtym) a teraz som zobral GY UG7+ (kazdy ich okolo mna vychvaloval) a mozem naozaj povedat, ze je to neskutocne citit a tie GY UG7 su ovela lepsie ako tie Matadory. Teraz som jazdil velmi vela a stale ma to utvrdzuje v tom, ze tych par usetrenych eciek za Matador (63 vs. 81) nema zmysel.

[upravil dne 27.12.2010 01:57 DanculD]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já mám fungl nové matador MP 52 nordica basic 185/65/14 cca

2 měsíce a jsou celkem v pohodě až na jednu věc - Táhnou trochu do leva (geometrie ok) Ve sněhu drží slušně (a toho sněhu jsem letos najel dost), na mokru je to taky obstojné. Koupil sem je za 935,-/ks Takže na můj normální styl jízdy je to supr kup.

p.s. kdyby někdo věděl proč ty gumy táhnou do leva tak prosím napište - je to vzorkem?

skus zmerat tlak v pneu aby bol rovnaky ja fukam na 2,5 predok a zadok na 2,4

ak tlak bude ok skus prehodit zadne do predu a naopak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Purkmistr - to je ale haluz, to mi na Corse robia Barum Polaris 2 (a preto som Barum na 306ke nechcem vidieť) - nech robím, čo robím, stále to ťahá doľava a to dosť výrazne...musím ťa ale zarmútiť, výmena predné-zadné nepomohla, geometria je OK, tlak je rovnaký...letné to nerobia...ale mne tieto MP52 na 306ke neťahajú...

2 Dancul - bolo to 38€ vs. 63€...teda o cca 65% viac...a teda rozdiel na celom aute 100€...pre niekoho málo, pre iného nie...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám na své 406 HDi NOKIAN WR šípový vzor.195-60 - 15

A můžu jen doporučit.

Švagr mněl 406 2,1 STDT A co mněl matadorky a pak Savy eskima tak nevyjel to co já.

Další zimni gumy budou NOKIAN. Nic lepšího jsem na autě nikdy nemněl.

Ja mam na svojej 206 Nokiany W a tiež možem doporučiť

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 4 měsíce později...

Tak já měl na 306 kde co. Těď tam mám Sava eskimo a je na zimu super. Je hodně měkká, ale neuvěřitelně drží na ledu. Když se oteplí, tak to na závodění není, hodně změkne, ale pokud je zima, tak je opravdu dobrá. A cena je taky dobrá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...